Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A nők mért nem szeretik a sört?

A nők mért nem szeretik a sört?

Figyelt kérdés
Van sok rendes nő is, aki iszik de sokan kifejezetten félnek az alkoholtol.

2022. júl. 10. 01:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Ennek semmi köze a nemhez. Valaki szereti, valaki nem. Én például nem (ugyan lány vagyok, de csomó fiú ismerősöm van, aki úgyszintén nem szereti, talán több is, mint lány).
2022. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Evolúciós ok gyaníthatóan. A nőknek energiát kell felhalmozniuk a terhesség miatt, ezért a zsírban, cukorban gazdag ételeket részesítik előnyben. De egyébként az elhízás is ugyanerre vezethető vissza. Az evolúció nem számolt azzal, hogy egy szép napon jólétben tömhetjük magunkba a tetszőlegesen megválasztott ételeket.
2022. júl. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Utálom a szagát
2022. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem! Csak már nem ihatom a reflux miatt. 39N
2022. júl. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem. És pl. az édes italokat utálom, akár bor, akár tömény. Szerintem nem lehet általánosítani, azok a nők utálják a sört, akik a likőröket szeretik és az édes Martinit. És azok szeretik sört, akik a száraz bort szeretik és az unikumot részesítik előnyben a tojáslikőrrel szemben. Én például kifejezetten utálom a tojáslikőrt vagy a Hubertuszt. 42N
2022. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Észrevételeim szerint azért mert csomó közegben valamiért férfias italként tekintenek a sörre ezért tinédzserkorban már elkezdenek sörözni a férfiak és onnantól vagy rászoknak, vagy ihatónak titulálják és megisszák ha társaságban vannak. Mintha ciki lenne azt mondani hogy én nem szeretem a sört, inkább az édesebb, "csajosabb" italokat egy férfinek, ellentétben a nőktől nem várják el hogy sörivók legyenek.
2022. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Elöször is, az alkohol meg a sör nem ugyanaz!

Másodszor MO-on léteznek olyan fogalmak, hogy nöies meg férfia italok (normál helyeken nem!) és sok nö nem mer sört inni, mert azt nem illik.

Harmadszor rengeteg nö szereti a sört, csak a férfiak hajlamosak nem észrevenni.

Negyedszer elvárás egy nö felé, hogy édes cuccokat akarjon inni, esetleg bort, de mást ne.


Ettöl függetlenül rengeteg nö iszik sört, szereti, és az édes liköröket meg hasonló nöies italokat meg utálja.

2022. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Van, aki szereti, de a nők általában édesszájúak, a sör meg ugye kesernyés.
2022. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok, és az egyik kedvenc alkoholos italom a sör, a másik a vodka. Szimplán nem vagyok édesszájú, ennyi a magyarázat.
2022. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút egyetértek a 7-essel! A sört nem szeretem, nem tudom indokolni, egyszerűen nem ízlik, másrészt melegben nem is kívánom az alkoholos italt.

Viszont a borokat szeretem, sőt, a pálinkákat is. - De a likőröket pl. nem.

2022. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!