Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen mennyiségben iható a...

Milyen mennyiségben iható a sósborszesz, egészségkárosodás nélkül, úgy hogy érezhető legyen a hatása?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint barmilyen mas 40% koruli szeszes ital. Ha az egeszseged ennyire erdekel, ne igyal tomenyet, soha, semennyit se.
2022. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasfájásra nagyszülőktől kaptam. Egy kiskanálba tettek cukrot és felöntötték annyival, hogy ellepje. Lássuk be ez nem mennyiség, de azért egész szépen melegített belül. Gyakran nem tudom mi értelme, de talán így évente nem probléma.

Nem ezzel az eszközzel tenném magam egészségesebbé..

2022. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:

A boltokban kapható zárjegyes sósborszesz hivatalosan szeszesital, tehát ugyanúgy iható, mint bármilyen más rövidital.


Nem tudom, létezik-e még igazi gyógyszertári sósborszesz, aminek valszeg kicsit több a beltartalom, de abban sincs semmi olyan, amitől ne ihadnád, ha van gusztusod hozzá.

2022. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!