Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit szántok mai sörárak...

Mennyit szántok mai sörárak mellett otthoni fogyasztásra?

Figyelt kérdés

Ugye ez az egyetlen, mikor magadnak döntöd el, miből mennyit veszel.

Túlzásnak tartom, hogy az alja söröknél (Borsodi) is már örülni kell, ha akciósan 280, de akkor már úgy vagyok vele, ér 380-at a Budweiser, és maradok annál, hiába nagyon sok egy sörért az is.

Például a foci vb-re vennék 50 doboz Budot, 19 ezer forint... és semmi értelme, mert megiszom egy hét alatt.


Azt veszem észre, hogy ha nincs szőlőd és nem magadnak préseled ki az évi szinten elfogyó 100-150 liter bort, nem éri meg alkoholistának lenni...


2022. nov. 12. 15:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megjöttem a Sparból, a múlt heti 379-es Bud most csak 359 volt, vettem is 10-et. :D
2022. nov. 19. 14:02
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

11

11


Oké.De a tescoban meg 329 clubbkártyával

[link]

-------------------------------------------------------------


A Lidl-ben is 329 most...

[link]

2022. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Téééényleg? rohadjon meg a Lidl. Nyár óta bojkottálom őket, akkor ugyanez volt, leírták, hogy xy helyen nem lehet kapni Budot, tehát odamentem, ahol lehet, és ott se volt! Megírtam nekik, hogy figyu, azt írtátok az újságba, hogy x és y helyen nem lehet, ezért z-be mentem, de ott se volt, tehát átvertetek, és azt írták vissza: elnézést. Oké! :D
2022. nov. 19. 18:22
 14/16 anonim ***** válasza:

13


Viszont a Tescoban ma ki volt pakolva a polcra.Láttam.

2022. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jajaja, bocsi, arra nem írtam semmit, igaz. Azt láttam én is. De a teszkós klubkártyához regisztrálni kell, nem? Vagy az is alkalmazásos? Mert a Lidl app nyújtja az ilyen kedvezményeket, és arra nem tervezem a regisztrációt.
2022. nov. 19. 18:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezért a garasoskodásért ne is fáradj vele szerintem, az a bőrkabát szagú szutyok mindegy is, mennyire van túlárazva... :)
2022. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!