Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tehetek a borommal,...

Mit tehetek a borommal, (othello Izabella), ha szerintem egy kicsit ecetes lett?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 01:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Kinézetre jó, de szerintem ecetes
2022. nov. 25. 01:34
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Főzéshez még jó, ha inni már nem is lehet
2022. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Utólag már nagyon semmit.Pár szem édesítőt feoldva teszel hozzá az ellensúlyozza a savas ízt kb literenként ahogy fogy.

Vagy megkólázod.

2022. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2022. nov. 25. 07:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Használd borecetnek. :-)

Milyen mennyiségről van szó?

Ha tudtál inni belőle, akkor más lehet ott a gond.

Az ecetes bor kellemetlenül szúrós szagú, ihatatlanul savanyú.

2022. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Amennyiben úgy érzed, hogy neked az ízléseddel még összeegyeztethető, akkor semmi gond, fogyaszd el. Viszont, ha nem szeretnéd meginni, érdemes minnél előbb kifőzni, a pálinka még jó lesz belőle.
2022. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most újabban már nem is találtam annyira vészesnek.... Simán tudok iszogatni belőle

Sőt még akkor is iszogattam amikor úgy ítélte meg hogy ecetes.... Szerintem inkább az lehetett a probléma amit előtte ettem... És azután tűnhetett problémásnak az íze. Jó esély van rá hogy így van mert nem olyan kaját ettem előtte ami nem engedné arra következtetni hogy ő lehetett a Ludas

Valaki írta a kénezés t én még a legelején a préselés kor is kéne ztem igaz csak úgy lábujjhegyen

Én ezen még most is vagy nem érdekes??

Most fejtem le majd egy óra múlva már okosabb leszek most megint meg fogom kóstolgatni

2022. nov. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!