Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mire utalhat az (milyen...

Mire utalhat az (milyen minőségre számítsak) - azzal, hogy egy kb 7-10 napos intenzívebb pezsgés után szinte "leállt" a forrás (otelló, izabella) (persze azért nem teljesen - de alig cicereg)?

Figyelt kérdés
Viszont kellemes iszogatni...
2017. nov. 4. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez maga a murci! Direkttermőből jó metiles. Egészségedre!
2017. nov. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy az összes cukor alkohollá alakult, nincs már minek erjedni. Meg kell csinálni a bor első fejtését és kénezését. Kb egy hónap múlva lehet fejteni másodszor és voálá, kész a bor.
2022. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos valószínűleg elkéstem az első fejtéssel, mert egy kissé ecetes lett. A múlt héten még teljesen jó volt.... Kifutottam az időből ezek szerint
2022. nov. 25. 13:50
 4/5 A kérdező kommentje:
1 esnek: nem iszom belőle sokat egyszerre.... Annyi talán nem árt meg. 65 éves vagyok hosszú távú terveim nincsenek
2022. nov. 25. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Korom ellenére eléggé amatőr vagyok bor ügyben... Nem foglalkoztam vele sokat korábban
2022. nov. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!