Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak hogy berúgjak de ne...

Mit igyak hogy berúgjak de ne legyen hányingerem?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén elmegyünk inni a barátaimmal és a royaltól hánytam a bortól pedig nemszoktam de most hétvégén még attól is rámjött a rosszullét :S mit ajánltok mit igyak amitől nem leszek rosszul?

Köszi :)

17L.


2010. szept. 30. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindentől rosszul lehetsz ,ha túlzásokba esel!Nem bírja a gyomrod!

Boros teát igyál!Sok tea,kevés bor!Apránként!

És ha érzed a felemelő jókedvet,tarts szünetet!

2010. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lécci irjatok még mit ihatnék.

2010. szept. 30. 14:13
 3/11 anonim válasza:
Egyél előtte sokat, és amikor iszol meg minden akkor közbe meg ilyen mogyorót :D vagy valami sósat egyél én régebben úgy csináltam néha és működött.
2010. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha okosan iszol akkor csak berugsz és még másnaposság is elkerülhet.

A lényeg,minőségi ital,és ne keverd semmivel.

Pl ha jégert iszol,akkor csak azt igyál.

2010. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha rövidet iszol, várj legalább egy félórát a következőig.A sörtől nem szoktam rosszul lenni, de minden mástól igen, ha túlzásba viszem.Az a baj, h te úgy érzed, h semmi bajod, majd hirtelen jön a hányinger.A legjobb, ha csak mértékkel iszol, főleg a te korodban.
2010. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kixeva válasza:
igyál tequilát, attól nem lesz semmi bajod.DE NE SOKAT!:)
2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Phoney ***** válasza:

Vannak emberek, akik automatikusan hánynak, ha túl részegek lesznek (reakció a "mérgezett állapotra"), akkor is, ha az italok maguk jól estek.


Szóval ha síkrészegen hánysz, azon nem biztos, hogy tudsz változtatni.


Ha hamarabb is, akkor az működik a legjabban, ha 1. jobb minőséget iszol, 2. kellemes ízű és alacsony szesztartalmű keveréket csinálsz.


Erre nagyon jó a pl a gyengébb vodkanarancs, vagy a vermut üdítővel (rosso: gyömbér / bianco: citrom / extra dry: tonik ), hasonlók.

2010. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell a mérgezett állapotot idézőjelbe tenni, mert valóban erről van szó
2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ne keverd az italokat szerintem, mint ahogy már előttem is írták....

Akkor nem fogsz hányni.

2010. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem a lényeg hogy igyál kísérőt (ha rövidet iszol). Én Jagert szoktam energiaitallal és sosem hánytam még tőle (0.5 l-nél több egyszerre biztosan nem ajánlott). Viszont pl. a Bacardi+kóla kombó nagyon nem jött be, attól ki is dobtam a taccsot. Kísérletezni kell hogy mi a jó.

Másnaposságra mértéke pedig szvsz a fogyasztott mennyiségtől függ. Ha túl sokat iszol akkor elkerülhetetlen.

2010. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!