Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért gyötrelmesen rossz a...

Miért gyötrelmesen rossz a spagetti részegen?

Figyelt kérdés
Évtizedeken átívelő próbálkozásaim alatt mindig ez volt a tapasztalat. Mi az oka? Hogyan kerülheti el az ember?
2022. dec. 8. 19:26
 1/9 anonim válasza:
81%
Évtizedeken át ezt próbálgattad? Wow.
2022. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Úgy kerülheted el,hogy nem eszel részegen spagettit. 🤷‍♀️
2022. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor egyed, ha józan vagy 😂😂
2022. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én leszek az ellenpélda, nekem az egyik életmentő kajám részeg este lezárására egy jó proli poralapból főzött bolognai spagetti maradéka. nem tolom túl a ragut, jól összemikrózom belapátolom, és másnap gond nélkül ébredek
2022. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert nem rossz.
2022. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
részegen a legjobb kaja a pizza, gyros és a spagetti
2022. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ilyen illatos izé lesz belőle, mintha valami gyenge tusfürdő lenne.
2022. dec. 11. 05:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet ráuntál igy egy pár évtized alatt

Próbálj mást,mondjuk csokis fánkot

2023. febr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, asszem rájöttem. Szeretek bazsalikomot tenni bele, azt mintha furcsán eltorzítva felerősítené az alkohol. Kezdtem azzal, hogy tkp darált hús pörköltet csináltam paradicsomsűrítményel, az brutál jó pár sör után, főleg jó fokhagymásan, csak nem spagetti. Aztán főzésenként eggyel több fűszert adtam hozzá, a bazsalikomnál tetten érhető volt, következő alkalommal gyorsteszt teljes receptből a bazsalikomot kihagyva, és ott is van. Így menekültem meg a saját magam okozta anomáliától. :)
2023. máj. 2. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!