Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen spagettiszószt tudnék...

Milyen spagettiszószt tudnék készíteni ezekből? :D

Figyelt kérdés

Valami konyhatündér segítsen rajtam pls.

Alig van otthon valami, szeretnék csinálni egy kis spagettit és hozzá szószféleséget, amihez az alábbi hozzávalókat találtam:

- vaj

- juhtúró

- sonka

- paradicsom

- fokhagyma


Ötletek? :D


2022. dec. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Vajon megfonnyasztod/pirítod a paradicsomot, belenyomsz kis fokhagymát, beleaprítod a kockára/csíkokra vágott sonkát, keversz bele juhtúrót és beleszeded a kifőtt tésztát, amit jól elkeversz benne!

Ha még lenne egy darabka sajtod is, amit ráreszelhetsz, fejedelmi kajád lenne!

2022. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ja és ami még fontos!

A sózással vigyázz, a juhtúró sós!

2022. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Fokhagymát olajon megdinszteled, rádobod a sonkát felszeletelve, amikor az is megpirul egy kis bors rá meg mehet a pari darabolva raksz hozzá egy kis vizet, ha a pari kicsit megpuhult krumplitörővel vagy egy villával áttöröd, meg felrakod a tésztát, amikor a tészta majdnem kész raksz át a főzővízből sózásként, meg a keményítő besűríti a szószt, a végén meg rakhatsz a szószba még egy kis juhtúrót, meg frissen még egy kis borsot.
2022. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ügyesek vagytok! Köszönöm az ötleteket!
2022. dec. 4. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a paradicsomot kihagynám, megpirítod a sonkát fokhagymát, mehet rá a juhturó, bors, ha szereted kapor, esetleg lazításként egy kis tej/tejföl, és mehet rá a tészta.
2022. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
2022. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Ennyiből nem nehéz, én fele ennyiből szoktam csinálni.
2022. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!