Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Minden ginnek, gintoniknak...

Minden ginnek, gintoniknak fenyőíze van, vagy csak engem zavar, hogy a hideg téli erdőt iszom?

Figyelt kérdés

Volt egy 2-3 hónap, hogy ingyen ittam, így nem zavart, de akkor megszoktam az ízét, most meg csak úgy random vettem, mert ha már bedobtam egy zsák jégkockát a mélybe, hát csak használjam valamihez. De az emlék miatt rögtön eszembe jutott, hogy ez még mindig ugyanaz, hiába már egy másik márka.

Nekem ez továbbra is fenyőviasz. Nektek is? Azokat az ízeísítő egész"borsokat" nem raktam bele, olyanom nincs, de sejtem, hogy valószíná azért teszik bele, hogy ne ez a fenyő legyen.


2022. dec. 11. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ennek alapján mi számodra a meglepi?

2022. dec. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezt benéztem.

Amúgy azért meglepő, mert főleg angolok isszák, és nem gondoltam volna, hogy nekik ismerős ez a növény. De ha igen, akkor földrajz is karó. Boccs

2022. dec. 11. 01:32
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%

Minden ginnek borókaíze van, különben nem gin :)


Egyébként nem "főleg az angolok isszák", hanem már vagy száz éve annyira nemzetközi ital, hogy még a szocializmus alatt is volt magyar gin.

2022. dec. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beefeater-t iszom, az egyik legolcsóbb gin, ennek aztán tényleg az van. A Tanqueray-nél nem éreztem ennyire sem idén, sem tavaly.
2022. dec. 11. 20:46
 5/5 Dorian Gray ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a borókát, és így a gint sem. Megérzem pl a sült húson, hogy borókabogyó is lett mellé téve, vagy borókás a marinálás és minden bajom van tőle. Ha innál gint, de minél enyhébbet ilyen szempontból, akkor szerintem a Bombay Sapphire egész korrekt lágy.
2022. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!