Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vörösbort miért nem lehet...

Vörösbort miért nem lehet fröccsben kérni? Vagy fehérbort kólával? Mert én mindkettőt nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Még sehol sem láttam volna hogy árulják, nevük sincsen. Nyáron mikor kértem a Balcsin kólával fehérbort azt mondta a kocsmáros hogy 40 éve nyomja az ipart de ilyet még ő sem látott.
2022. dec. 23. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha így kéred, akkor így adják. Max csodálkoznak, de meg fogod kapni bárhol, nyugi!
2022. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos az a tapasztalat hogy nem értik mit akarok és nem kapom meg. Sok helyen pofánröhögtek a pincérek, de volt hogy azért nem kaptam meg mert nem tudták beütni a rendelésbe.
2022. dec. 23. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom beütni a gépbe = nem csinálunk meg minden hülyeséget amit a vendég kér, mert a vendég sokszor akar veszélyes hülyeségeket, vagy undorító dolgokat, amikért aztán reklamál és hátul mindenki csak néz, hogy ez mi?

Egyszerűen nem éri meg.

2022. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem roppant egyszerű a megoldás..Kérsz egy adag fehérbort majd külön kólát.Aztán összeöntöd.
2022. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtak külön felütni egy pohár fehérbort meg egy kólát? Ritka nagy madarak lehetnek ezek a pincérek.
2022. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!