Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tegnap megittam egy egész...

Tegnap megittam egy egész üveg , tehát fél liter Fütyülős likőrt. 25% alkoholtartalommal. De meg sem éreztem. Ennyire gyenge a pia, vagy velem van baj? Hullarészegnek kellett volna lennem.

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem kellett volna hullarészegnek lenned.Ez kb.olyan az alkoholtartalom szempontjából;mintha megittál volna bő 3 deci 40%-os töményet.
2022. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

25%-tól mit vársz?


Jó, hát azért meg lehet érezni, ez ezer dolog függvénye, mennyi idő alatt ittad meg, hány kilós vagy, stb stb, de azért ez mégis csak egy likőr.

2022. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hullarészegnek fél liter likőrtől?

Jó vicc.

2022. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szinte nem is éreztem. Van hogy hirtelen megidva egy sört is megérzek.
2022. dec. 24. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt úgy tűnik mindenki nagyon kemény... pedig ez szerintem is elég nagy mennyiség. Fura, hogy semmi sem éreztél.
2022. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ide beirva nekem konkrétan alkoholmérgezést ír. (Bár igaz, hogy nő vagyok kisebb súllyal)

2022. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem egy ilyen üveg kétszer küld padlóra és 13 évtől ez a mértékem. Tehát márpedig sok.
2022. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon sokat számít az iváson kívül hogy mennyit ettél előtte vagy közben. Ha jó zsíros kaját ettél pl. pörkölt, töltött káposzta stb... ivás előtt mondjuk 1 órával, akkor elképzelhető hogy nem érezted meg annyira. A másik tényező pedig a szénsav. Nagyon sok kemény legényt ismerek akiknek egy fél liter pálinkát kell meginnia ahhoz hogy ittas legyen, de 1 sörtől berúgnak mert nem bírják a szénsavat.
2023. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!