Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tegnap este megittam fél...

Tegnap este megittam fél liter vodkát, most egész nap pánikbeteg vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Újabban, ha sokat iszok másnap mindig pánik beteg vagyok. Mintha mindenki rólam beszélne, mindenki bántani akar stb. Bár szerintem csak a sok tömény, ahogy távozik a szervezetből az okozza. Járt így valaki hasonlóan másnaposan?

2022. jan. 24. 15:31
 1/5 Mentál Addikt Konzult Iroda válasza:
100%

Szia! Ez nem is annyira pániknak, mint paranojának tűnik, azaz üldözéses téveszmének. Az idegrendszer károsodása okozza. Megkérdezhetem, hány éves vagy és mióta iszol?


(Mint szenvedélybeteg-segítő kérdezem)

2022. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán előhozhatja az alkohol vagy a drog a skizofréniát! Főleg, ha volt a felmenők között ilyen betegség!
2022. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok...18 éves koromtól 23 éves koromig napi szinten ittam...most már csak minden második hétvégén maximum. Depressziós lettem, hogy vége a sulinak és egyből bele a munka világába.
2022. jan. 24. 15:48
 4/5 Mentál Addikt Konzult Iroda válasza:
81%
Jellemzően a marihuána hozhatja elő a gyakorlati tapasztalatok alapján a szkizofréniát, alkohollal kapcsolatosan nem hallottam még ilyenről. Az viszont igaz, hogy átmenetileg bármilyen pszichés zavart okozhat (bármilyen pszichoaktív szer is)
2022. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Nekem ez odáig fajult h azt éreztem, h szúr a mellkasom, szédülök, alig kapok levegőt. Múlt hét kedd. Azóta semmit nem ittam. Javul a helyzet... 28/n
2022. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!