Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehet a Budvar(-Budweiser)...

Mi lehet a Budvar(-Budweiser) sörében, ami vonzza a muslicákat, kisebb bogarakat?

Figyelt kérdés

Már 2019-ben megfigyeltem, hogy éveken át sörözve "senkit nem érdekelt" az átlag löttyöm, de akkor elkezdtem Budvart inni (épp akciós volt, mai szemmel elképzelhetetlenül olcsó, 250 Ft-os áron), és le kellett takarnom, hogy ne fulladjanak bele a vérebek. Na, gondoltam, ez biztos minőségi sör! Mármint tényleg az lehet, ezért mennek rá, de akkor nemhogy egy Dreher, Soproni, de egy Heineken, Staropramen is okádék, ha abba sose ment a bogár?

Most ahogy iszogatom, a szokásosnál is édesebb az íze. Vagy ez a baj? Az édességre mennek a muslicák, nem a minőségi komlóra és malátára?


2023. jan. 13. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el más sörökre is rágyűlnek a muslicák.Nem válogatósak
2023. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a Budvart ne kicsinyítsd le egy Soprini vagy Dreher szintre.

A Heineken egy divatmárka, de nem valami jó sör. Túl sima, mindenkinek kellemesen fogyasztható ízzel, nagy marketinggel. Azért felkapott mert simán csak lecsúszik. Ezt megissza bármely lány aki még sosem ivott sört.

A Staroprameň nem rossz, de vannak jóval jobbak nála.

A Budvar összetételét megtalálod a dobozon. 20-as IBU mellett nem nagyon lehet édes. Én is nagyon szeretem. A komló eredetét és fajtáját nem fogod kideríteni sehogy. Valszeg abban van a kutya elásva.

2023. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!