Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A magyar "kultúra" szerint...

A magyar "kultúra" szerint miért számít b*zusinak ha valaki nem szereti az alkoholos italokat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A kijelentésed minden alapot nélkülöz. Esetleg bugris körökben lehet ez a férfiasság fokmérője.

Édesapám életében soha nem ivott, legfeljebb szilveszterkor 2 korty pezsgőt, mégsem tartotta senki melegnek.

2023. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed hülyeség, de legalább alkalmad volt egy kis burkolt magyarozásra.
2023. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta ezt neked?
2023. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Nyilván prolikkal vagy körülvéve, akiknek szalonnazabálás és vedelés a szórakozás netovábbja.


Sajnos én is ilyen közegben nevelkedtem. A hideg ráz ki, ha visszagondolok a sok részeg bunkóra, ahogy apámék születésnapi meg mindenféle bulijain dülöngéltek meg dajdajoztak. A legrosszabbak a disznóvágások voltak, ahová folyton elrángattak. Sem a döglött állat beleiben nem akartam tapicskolni, sem a vörös képű alkoholistákkal szeszelni.


Ma már szerencsére nincs családom, és nem is vagyok kíváncsi az ilyesmire. Nem is élek Magyarországon. Néha sajnos visszatévedek, de már a reptéri buszon elfog a depresszió. Az egész országot fel kellett volna számolni a picsába Trianonnál, csak sajnos akkor meg Románia vagy Szlovákia lenne az egész, és az sem jobb.

2023. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

A magyar többség személyiségzavaros, kezeletlen pszichátriai beteg, alkoholista, szorong. A szorongást alkohollal próbálja kissé oldani. Így, ha elutasítod az alkoholt, vagy az a válasz, hogy "tán beteg vagy?" vagy "ne legyél ilyen, csak a b*zik nem isznak". Nincs bennük az elfogadás, hogy egyszerűen neked nincs rá szükséged. Külsőleg mindent kontrollálni akarnak.

Vannak kivételek persze.

2023. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
#4 XD pacsi! Még nem láttam ilyet, aki ennyire utálja Magyarországot, mint én. Hála istennek én is elhúztam a p.csába onnan.
2023. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy az értelmes válaszokat lepontozzák egyesek...
2023. jan. 14. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, mit vártál. A proli mindent jobban akar tudni, és csakis az ő véleménye lehet helyes. Őrjöng és dühöng, ha valaki ellentmond.
2023. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Inkább elviselem az Orbán rezsimet, az alkoholistákat, a prolikat minthogy a 4 és 6 válaszolóhoz hasonló felvilágosultakkal hemzsegő beteg nyugatot.
2023. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, helyes, pont a magadfajták miatt élünk inkább itt!
2023. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!