Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért éget a gyomrom Jägermeis...

Miért éget a gyomrom Jägermeister ivássa után?

Figyelt kérdés
Régen nem volt vele gondom, de az utolsó 2 alkalommal amikor idtam, akkor hirtelen nagyon erős égetés érzést éreztem. Ez kb 5-10 percig és ha nem iszok, vagy eszek, akkor tovább tart. Más alkoholoknál ez nincs, mert második alkalommal gindoltam, hogy ez biztosan Jagertől van így folytattam az estét vodkával és nem volt ezek után semmi gondom. Miért van ez? Más is tapasztalta?

2023. jan. 22. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet hogy éhgyomorra ittál? Nekem akkor szokott égni
2023. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, mindkét alkalommal ettem előtte. És már vagy 16 éves koromtól iszok szóval sok alkoholt próbáltam, hazi pálinkától kezdve whiskeyn keresztül borokon át minden félét próbáltam. És eddig soahsem volt ezzel gondom. Amikor első pár alkalommal ittam jagert, akkor nem tapasztaltam ezt, csak az utolsó 2 alkalommnál volt egy kibírhatatlan égető érzés a gyomromban. És ez kb 3,4 fédeci után. De miután abbamaradt az égetés eldöntöttem, hogy aznap este inkább folytatom vodkával az estét és utána semmi gondom nem volt. Amúgy 21 vagyok. Próbáltam angolul is utána nézni ennek, de mindnek szerin a különböző alkoholoknak nem kéne más hatást kiváltania ránk. Szóval fogalmam sincs hol lehet a probléma.
2023. jan. 23. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!