Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen röviditaloknak van...

Milyen röviditaloknak van hasonló illata, mint a Jägermeisternek és Unicumnak ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Hubertus.
2022. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi. És a kommersz keserűnek is hasonló illata van ?
2022. jan. 2. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-nek is van egy sajátmárkás keserűje, teljesen elfogadható az is, emlékeim szerint ráadásul kevésbé édes.
2022. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Phoney ***** válasza:
100%
A legtöbb (magyar) embert a világ bármelyik "barna" növénylikőrje vagy az Unicumra, vagy a Jägerre emlékezteti. Az aranyszínű, édes növénylikőrök meg a Jägerre.
2022. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ismeritek a fekete Airwaves rágógumit ?

Annak is erős illata van.

Arra akarok kilyukadni, hogy ha valaki bevesz egy ilyen rágót, tűnhet úgy, mintha piált volna valami rövidet ?...

2022. jan. 3. 11:15
 6/17 Phoney ***** válasza:
100%
A mentolos rágók az ánizsos italokra emlékeztetnek (pl. ouzo). A mentol és az anetol igazából egyáltalán nem egyforma, de a legtöbb magyarnak az utóbbi is "mentolos".
2022. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A lényeg az lenne, hogy ismerkedtem egy férfivel és eddig akármikor találkoztunk, italszaga volt... Ittas sosem volt, ez nem volt jellemző, viszont ezt az illatot mindig éreztem...

Amikor ezt mondtam neki, azt felelte először, hogy cherry coke- őt ivott, máskor azt, hogy ezt a fekete Airwaves rágót vett be, stb...

Mit gondoltok ?...

2022. jan. 3. 11:56
 8/17 Phoney ***** válasza:

Attól függ, te mennyire vagy hajlamos összekeverni különböző erős illatokat, mert van, aki nagyon, úgyhogy nem állíthatom, hogy biztosan iszik, de ez a történet úgy hangzik, mint amikor a zugivó mindig ráfogja a szeszszagot az aktuálisan használt "fedőillatra", ami leggyakrabban pont a mentolos rágó, vagy esetleg olyan penetránsabb, észteres műgyümölcsillat, mint amilyen a cherry coke... Nem a legjobbak a célra, gyanúsnak gyanús, de sokan elhiszik, hogy csak azt érzik.


Egyébként meg kínálj meg valakit ezzel a rágóval, aztán szagold meg :)

2022. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen. Igazad van teljesen. Tegnap vettem egy fekete Airwavest , én is vettem be belőle és Anyának is adtam egyet. Tény, hogy elég erős az illata, de 10 perc múlva már íze sem volt és az első percekben sem volt annyira erőteljes, mint az ital.

Sajnos nekem is zugivósnak hat ez az egész. A zugivók kibírják több napig azt, hogy ne igyanak ?

Egyébként azért tudom, hogy nem jagert ivott,ha ivott is, mert mesélte ,hogy attól anno nagyon kikészült, emiatt nem tudja meginni. Azért is kérdeztem, minek van még hasonló illata. Nem igazán ismerem a piákat.

2022. jan. 3. 14:54
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, és sosem volt ittas, kapatos, semmi, csak éreztem mindig. De ennek mi az értelme akkor, hogy csak annyira keveset fogyaszt, hogy nem is látszik rajta ?
2022. jan. 3. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!