Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a kedvenc italotok/koktélot...

Mi a kedvenc italotok/koktélotok mondjuk egy hosszú munkanap után, vagy otthon hétvégén pl főzőcskézés közben?

Figyelt kérdés

Nem buliban vagy berúgni, hanem csak 1-2 pohárral, lazításképp.


A sört nem szeretem, borból nem tudom, melyikek finomak. Mostanában rumos kólásból csúszik le néha 1-2 pohár, de kezdem unni.


Néhány tipp, amit kipróbálhatnék? Nem alkoholista ambícióim vannak, természetesen nem minden napra gondoltam, csak normális kereten belül.



2023. jan. 24. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mojito koktél, nyáron bármikor jöhet, még alkohol nélkül is... Egy kaspóba van mentám, ami elszaporodott szépen... Szóda mindig van itthon. Egy 0,7es fehér rum elég sokáig elég. Cukor szirup helyett édesítővel iszom. Lime és citrom ami kell még, régen volt Lime fám, de nem bírta a klímát és kipusztult.

Amúgy egyszerű vbk vagy whiskey kóla is játszik nálam, ha nem a lerészegedés a cél.

Ha nehéz napom van, akk long island koktélra leugrottam a 2 sarokra lévő bárba, egész olcsó volt :)

2023. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima fröccs (fehérbor)
2023. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Amikor nagyon ittam, csak a cipőt vettem le, és máris indultam a 3decis pohárért és kevertem a száraz vöröset kólával, utána öltöztem le csak.

Elvonó nélkül sikerült leszokni, mert tudtam hogy nem ezt érdemlem.


Ma már két hetente 2-3 sör, az is úgy hogy, ha a boltban vagyok akkor már vegyek még valamit.

2023. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Rumos kólás, te jó ég... Esetleg próbáld ki a cider-t.
2023. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

#3: "Amikor nagyon ittam, csak a cipőt vettem le, és máris indultam a 3decis pohárért és kevertem a száraz vöröset kólával, utána öltöztem le csak."


Bámulatos önuralmad volt! ÉN az ajtón se mentem be, a teraszon ültem le és ittam meg az első kört! :-D Azaz: :-(((

2023. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Martini 🍸
2023. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A saját főztömet vedelgetem, viszont sörfőzés közben soha egy kortyot se semmiből.
2023. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!