Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Munkahelyen lesz utolsó...

Munkahelyen lesz utolsó munkanapon karácsonyi sütizés. Milyen egyszerű, húsos - sajtos, sós tésztát sütnétek otthon? (férfi vagyok) :D

Figyelt kérdés

A karácsonyi szünet előtt lesz egy egy órás sütis meeting. Mindenképpen sós, húsos (pl. virslis, kolbászos, sonkás), és sajtos sütit szeretnék készíteni a közösbe.


Tavaly volt olyan férfi kolléga, aki sonkás-sajtos bejglit sütött, volt aki kolbászos muffint. :)


Tésztasütésben nincs semmi gyakorlatom, szinte csak pörkölteket, köreteket, leveseket szoktam főzni magamnak.


Mit ajánlotok, amivel nem lőhetek mellé, esetleg akár teljeskiőrlésű lisztet, olivaolajat is felhasználhatok hozzá? :)


Köszi!


2018. dec. 10. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ezt nagyon szeretjük, bár nem húsos, csak sajtos: [link]
2018. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Vegyél fagyasztott leveles tésztát, és csinálj virslis falatokat. Csak jó minőségű, füstölt, vékony héjú és alapban vékony virsliket vegyél. Egy normál virsliből 2-3 csomagot csinálj!

De csinálhatod sajttal, sonkával is.

[link]

2018. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

... vagy, legyél merész!

Pörköltben profi vagy, dobj össze agy halom hortobágyi húsos palacsintát! Ez ugyan nem süti, de garantált sikere lesz és egyedi!

2018. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél kész fagyasztott vagy hűtött leveles tésztát, ezt töltheted kolbásszal, sonkával, szórhatod sajttal, magvakkal, tekerhetsz bele virslit, sokféleképpen formázhatod, nagyon mutatós és elronthatatlan. Arra figyelj, hogy minél hidegebb állapotban kell a forró sütőbe rakni, hogy szépen megemelkedjen. Ha formázás közben megmelegszik, vissza kell hűteni!
2018. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pupusas igen egyszerű. Esetleg összedobhatnál pizzás csigát is. Sajtos kréker is igen egyszerű, csak liszt, margarin, só ès reszelt sajt kell bele.
2018. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én mindig ezt csinálom karácsonyra :D Egyszerű és nagyon finom :D

2018. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2018. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok évvel ezelőtt láttam a vacsoracsatában és azonnal kipróbáltam, mert nagyon egyszerű.

Azóta is az egyik legjobb borkorcsolya, azóta is sokszor készítem. Lángolt kolbász is tökéletes hozzá.


[link]

2018. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Finom és laktató bureket.

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!