Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap lesz a legelső napom a...

Holnap lesz a legelső napom a mekibe, mit fogok csinálni? Nem vagyok 18 éves be állíthatnak kasszába? Nem nagyon szeretnék kasszázni mert nagy rajtam a felelősség.

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Asztalokat szedsz le, talcakat mosogatsz. No para.
2020. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell kasszáznod, de ha kéne (de nem kell, nyugi), akkor sem egyedül csinálnád, mindent megtanítanának, és melletted lennének, míg nem megy frankón. De nem kell ettől félned.

Amúgy ezt csak kérdem, mert én nem tudom, mikor mekibe jelentkezel, nem választhatsz, hogy elől legyél, ami a kassza és környéke, vagy hátul a kajakészítősbe? Ott "mindenes" az ember?

2020. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha bemegyek, adsz a pult alól ingyen bigmeket?
2020. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Beállíthatnak, de nem hiszem hogy befognak, mindenesetre ha beakarnak fordulj sarkon!
2020. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
18 éven aluli szerintem nem kasszázhat. Sok helyen dolgoztam már, Spar, Obi, Tesco, és a kasszához betöltött 18 év kellett. Inkább a konyhán leszel szendvicset csinálni.
2020. júl. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Hogy korhatárhoz kötött-e a kasszázás, azt nem tudom, de legjobb tudomásom szerint előzetes betanítás nélkül senkit nem dugnak a kasszához... Ők se hülyék azért, nem raknak oda valakit, akitől meg se kérdezték, hogy "heló, amúgy tudod kezelni a lóvét?"
2020. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Én láttam már kasszában az egyik hiperben 18 alattit konkrétan ismertem szóval tudom hány éves volt akkor, gondolom helyenként változó a "házirend" ,a betanítást meg az ilyen helyeken kb 5-10 perc magyarázással letudják sajnos :(
2020. júl. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

"a betanítást meg az ilyen helyeken kb 5-10 perc magyarázással letudják sajnos :("


Ne beszélj már zöldséget. Ha úgy látják, hogy nem alkalmas valaki a kasszához, nem fogják rábízni, már csak a saját bevételük érdekében sem.

2020. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Simán megteszik, a legtöbb boltban nem nagyfőnök végzi a betanítást hanem alkalmazott, így aztán bele van tojva az egészbe.
2020. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
90%

Én is mentem volna mekibe diákmunkára

És nekem felajánlották a kasszát a konyhát a mcdrive-ot hogy valasszak melyik poszton szeretnek dolgozni.

A diákszövetkezetet megkerdeztem es mondtak hogy a mekibe nem muszaj betolteni a 18.at hogy kasszaba alljak

2020. júl. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!