Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sör az ára miatt népszerű a...

A sör az ára miatt népszerű a férfiak körében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez csak az én személyes ízlésem, de nekem a sör íze egyáltalán nem jön be, és csodálkozva látom, hogy mások literszámra isszák a keserű lét. Talán azért, mert ezzel a legköltséghatékonyabb a berúgás?

2023. jan. 28. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Mások szeretik az enyhén keserű ízét.

Ez van te nem szereted.

2023. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a jobbak már 400 forint fölött vannak, nem túl költséghatékony :)

Sokan szeretik, vannak gyümölcsös sörök is, amiket azok is megszerethetnek, akik amúgy pont a keserű íz miatt nem söröznek.

A stella, becks heineken (lehet emiatt törölve is lesz a válaszom) nem a legkeserűbb sör.

2023. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az ára miatt szeretem, hanem az íze miatt. Ha a berúgás lenne a cél azt meg tudnám oldani "költséghatékonyabban" is, van házipálinkám meg borom is, gyakorlatilag önköltségi áron berúghatnék.
2023. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha már az önköltségi házipálinkához és borhoz hasonlítjuk, akkor sem tudják felvenni a versenyt a bolti 2L flakonos sör árával. Nincs az az alkoholos ital, ami olcsóbb lenne a sörnél.
2023. jan. 28. 08:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4: Ne írjál már butaságokat, ha nem vagy gyakorló alkesz. Sokkal olcsóbban be lehet b...ni.


[link]

2023. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van, ez meglepő, mert mifelénk még nem találkoztam ilyen olcsó borral. 2liter 699ft??
2023. jan. 28. 09:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6


De ha csak a Tescóban nézelődsz,ott is a 2 literes kőbányai flakonban 919ft.

És van ott ilyen bor is:

[link]

Még így is jóval olcsóbbra jön ki.Ez a két liter 1 029 Ft.De fölér vagy 5 liter Kőbányaival.Ami az alkoholtartalmat illeti.

2023. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Én főzöm is magamnak a sört, meg olykor veszem a kraftokat is, és fenomenálisak. Aztán legurul random jónak tartott bolti, és valahogy nem egy pályán játszik az enyémekkel. Ami azt illeti, a 700/3dl pénzért induló kraftok is nagyobbat szórnak minőségben, mint a sajátjaim.
2023. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem azért iszom, ha alholt iszom, hogy költséghatékonyan rúgjak be, hanem mert a sör ízlik, az édes dolgokat meg a töményet nem szeretem. Amúgy a csapolt cseh, ír és a kézmüves sörök nem éppen olcsók. Olcsó flakonos sört még sosem vettem, nem is fogok, de egy félliteres ló@@sz ízesítésü szeszes ital is olcsó, attól be is tud rúgni egy alkesz, két liter flakonos sörtöl meg nemigen.
2023. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem az alap söröket nézzük és az alsó polcos koccintós bort, akkor kicsit más a helyzet. Egy kisuzemi (legyen mondjuk egy viszonylag normális ipa) kb 1500-2000ft/korsó. Ha ezt vesszük alapul nem is olyan olcsó így ezt fogyasztani nap, mint nap. Egyébként szerintem próbálkozz valami új dologgal, ez a keserű lé kifejezés elég kommerszen hangzik. Vannak típusok amik minimálisan vagy abszolút nem keserűek. Különböző búzasörök kevésbé keserűek, illetve a Sour Ale-eket is ajánlom.
2023. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!