Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pécsi sör vélemények?

Pécsi sör vélemények?

Figyelt kérdés
A prémium lagerre gondolok. Szép rozsdaszín, nem túl keserű, sőt már-már inkább édeskésebb íz.

2023. febr. 2. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A lágerjeik teljesen vállalhatóak szerintem is, a búzájuk ár/érték arányban top a magyar piacon, az apa-juk viszont botrányos, a penny-s arany korsó szintjén van.

Nem nagyon szoktam viszont tőlük bármit is venni a tulajdonosi háttér miatt.

2023. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Elmegy. Drehert viszont jobban szeretem.
2023. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem én is, szerintem kimondottan jó sör de csak nagyritkán veszek mert fideszes szemétládákat nem szívesen támogatok. Inkább viszek haza Erdingert meg Franziskanert Németországból.
2023. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3

"de csak nagyritkán veszek mert fideszes szemétládákat nem szívesen támogatok"


Hát ha adózol,akkor már támogatod a kormányt rendessen..Szerintem az néhány doboz Szalon vagy Premium lager már nem sokat számít.

2023. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%
Ár/értékben elég jók, de hát ennek pont az az oka, hogy sörgyár létükre kisüzemként adóznak, mert őrájuk szabták a törvényt.
2023. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem én... de ez botrányos, hogy rájuk szabták a törvényt, így ennek tudatában, hogy emiatt ár/érték arányban jók bírnak lenni? Mert hogy a jó ár/érték arányban nyilván érdekelt a fogyasztó is. Szóval követelni kellene, hogy többet adózzanak, ezáltal drágább legyen? És mégis ki követelné amúgy joggal? A magyar? Az a magyar, aki szintén nem szeret adózni? Nem csak politikusaink és azok ismerősei, rokonai nem szeretnek, egyikünk sem szeret... és mindannyian ott csaljuk el, ahol csak tudjuk. Akkor viszont az kérdés már csak, hogy az adó elcsalása zavar-e minket, vagy az, hogy Mi nem tudunk annyi adót elcsalni, Mi nem tudunk olyan nagyban okoskodni, mint Ők? Azaz tulajdonképpen irigység ez, nem pedig a tisztességes magaviselet követelése? Mert a politikánk is ezt mutatja, hogy az előbbi. Hisz 89 óta a pártok jöttek-mentek, és az ellenzék mindig azért sipákolt, hogy lopnak, majd rendre mindig lopott az, aki korábban sipákolt, hogy loptak, azaz csak az irigység jöhet szóba, nem a tisztesség! Így van ezzel az átlagember is! Úgy szidja fröcsögő szájjal a kormányt, és mindegy is, hogy most az épp a Fidesz, pont úgy szidta az MSZP-t is 2010 előtt, hogy közben meg mint egy radar tekint jobbra-balra, mi mozdítható és ami mozdítható azt mozdítja és közben továbbra is fröcsög a szája, hogy a Fidesz vagy éppen a MSZP szétlop mindent és mekkora sz-rháziak... :D Tulajdonképpen ez egy komédia, mi több dadaista komédia!

Egyébként én nem igazán tartom jónak a pécsi söröket, véleményem róluk megegyezik Winkler véleményével. Egyszerűen szólva nem túl jó sörök, leszámítva a búzát, az valahogy tényleg jól szokott sikerülni. Viszont, aki végig kísérte a Szalon sorsát, az utóbbi akár 20 évben, az tudja, hogy rengeteget javult (ebben nem értünk egyet Winklerrel, valószínűleg Ő nem tudja, hogy milyen mélypontjai voltak ennek a sörnek). A Szalon állítólag nem volt egy rossz sör még a szocializmusban, de én azt nem tudom, csak azt, hogy a 2000-es években egy ótvar sz-r valami volt!

2023. febr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6


Azért mindenki nem tolvaj.Vannak azért még tisztességes emberek is.

-------------------------------------------------------------------------

A Szalon az az utóbbi időben szerintem is egész jó lett.Úgy emlékszem volt olyan idő amikor még ként is tartalmazott.

2023. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak! Csak annyira természetes, hogy észre sem vesszük magunkat! Mértéke más-más, de ennek a lehetőségeink szabnak határt, nem a tisztességünk! Szóval hogy én ezzel csak annyit akarnék mondani, hogy az, akinek a lehetőségei szabják meg, hogy milyen mértékben tisztességtelen, attól én nem fogadom el, hogy kritizálja azt, aki nagyon az, mert Ő azért nagyon az, mert nyílik rá lehetősége, aki kritizálja az meg csak azért kicsit az, mert nem nyílik nagyobb lehetőség! A két ember nem különbözik, csak a lehetőségeik különbözőek! Hidd el, ebben irigység van, nem a tisztesség, a rend igénylése, sőt sokszor düh is van! Azért dühös, mert Ő neki oda kell figyelni arra, hogy meddig pofátlankodhat, miközben mások meg sokkal tovább pofátlankodhatnak, mint Ő! Nem az van, hogy Ő tisztességes és dühíti az, aki nem az, hanem, hogy Ő nem mehet el addig, mint egyesek!
2023. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga, nekem például nem jött be, elég fanyar íze van! Ár-érték arányban viszont egész jó!
2023. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!