Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik rövidital a "legfinomabb"?

Melyik rövidital a "legfinomabb"?

Figyelt kérdés

Szerinted melyik röviditalnak a legtűrhetőbb az íze?

Esetleg van amelyiket finomnak tartod? Szóval ami üt, de nem okádod el magad tőle semmiképp :D Lehetőleg ne gyakorló és veterán alkoholistàk válaszoljanak. Köszi :D



2023. febr. 18. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Pl. Baileys.
2023. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Unicum
2023. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Jagertől még sohasem lett bajom, és szerintem finom is, pedig több embertől hallottam hogy nem fűzi őket túl jó emlék ehhez az italhoz.
2023. febr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Minőségi házi meggypálinka. Likőr íze van, de üt, mint a sima. Whisky, kinek melyik fajta ízlik, szívesen elkortyolgatom, nem jön vissza sosem. Sokan szeretik a Jägert is, kellemes íze van, de nekem túl "fogkrémes". Tátratea, a gyengébbek közül.
2023. febr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Jäger,Vodka keverve
2023. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Egyik sem az. Jó, Baileys, egyéb tejszínes likőrök igen. De azok is csak azért mert már kellő mértékű egyéb dolog került bele, hogy elnyomja az alkoholt. De minden más ami 40-50%-os alkohol tartalmú az nem finom. Aki ezt állítja, szerintem már függő.
2023. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy jó rum is tud finom lenni
2023. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vodka! Pálinkát is megiszom! De abból nem bírok sokat!
2023. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

A Bailey's 17%-kos, a legtöbb likőr ekörül van. Erről lehetne vitázni hogy rövidital-e, de nem érdemes.

A legtöbb likőr az átlagembernek finom, van sokféle, pl Mozart, Lidl-s kávélikőr, stb.

Ha ennél erősebbre gondolsz, akkor a Cointreau szerintem ízre kimondottan finom (narancsos), de az alkoholt azért erőteljesen lehet érezni.

De az is megoldás, hogy adsz hozzá valamit hogy jobban csússzon, pl a feles vodkát nem az arcodba öntöd, hanem egy pohár narancslébe.

2023. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Gyönyörű saját termésből szívből készülő házi, nagy tudással, sok év tapasztalattal egész egyszerűen nem téved. Egyszer ilyenből betoltam pár Golden almát. Apám, instant szeretetfless. Soha nem hittem volna.
2023. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!