Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sopronban melyik ser fogy...

Sopronban melyik ser fogy jobban: a Soproni vagy a Dock? Szerintetek is már kezd unalmas lenni a Soproni összes pancsolata?

Figyelt kérdés

A saját sörünk -ahogy én újabban megszemlélem- kezd visszaszorulni. Én tősgyökeres soproni úrként természetesen ráuntam a Sopronira. Dockot veszek, azzal kínálom a nőimet, barátaimat, vendégeimet. Sok eldobott Kőbányais (nem proli sör, mert én is megiszom!) dobozt fedezek fel az utcafronton, kirázom őket, összetaposom, odaadom a hajléktalan uraknak, hadd váltsák be!


A kisközértekben kezdi kiszorítani a Dock ser a futottak még kategóriát. Kapcsolataim révén tudom befolyásolni pozitívan a forgalmat eme sör javára, egyre inkább utálom a Sopronit.



2023. márc. 16. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Régen is akkor vettem csak ha Martfű gyártották.Rég
2023. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
#nem Sopronit iszom.
2023. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
0%
Nem iszom sört.
2023. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromra mindenféle sört meguntam egy minőségi stouton vagy porteren kívül, de amúgy igen, ha éppen Soproni jut valahol (fizetni nem vagyok hajlandó világos sörért), érezhető, hogy egyre inkább az árat tartják, nem a minőséget, már 8 éve sem volt jó a hazai felhozatalban, sőt, a Sopronban gyártott világos Staropramen is ugyanolyan béna volt emlékeim szerint egyetemista koromban.
2023. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alekosz, Sopronba költöztél?
2023. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A magyar Staroprament Borsodban főzik.


Magyar sörgyári sörök közül Kőbányán készüléket érdemesebb megvenni (Dreher, Urquell, Kozel, Kőbambi, A. Ászok, stb.) a többinél nagyobb a lutri, hogy hol ilyen - hol olyan. És ehhez még hozzáadódik, hogy milyen öreg az adott készlet adott boltban.

Kőbi vállalható minőségű.

2023. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Amíg 1 euróért a tömegtermel világosok között abszolúte világszínvonalú Urquellt lehet kapni, addig nem tudom, hogy mi a létjogosultsága bármi másnak. Ha nagyon szűkös a pénz, akkor szerintem a maga fura ár/érték helyen a Kőbambi jobb, mint amennyire olcsó.
2023. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:
Én általában inkább Drehert meg Krusovicet iszok. A mű kukoricagrízes sörök viszont nem érdekelnek. Az Aranyászok borzasztóan rossz számomra. Kőbambi sem jó.
2023. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alkoholmenteset valaki?
2023. márc. 29. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Abból csak a Heineken elfogadható.
2023. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!