Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg szoktátok adni a módját...

Meg szoktátok adni a módját az étkezésnek ? Szerintetek mi számít igénytelenségnek étkezés terén ?

Figyelt kérdés

#zabálás #táplálék #étel, étek #tisztelet az étek felé #flamózás, flamózindasz #halózás, béléstest, burkolás, evészet, burkolászat, termelés
2023. febr. 19. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Mindig ügyelek arra, hogy igényesen étkezzem
Ott és akkor eszem, amikor időm van rá
Nincs rendszeresség
Zabálni szoktam, nem tudom mi az igényes étkezés
Akkor eszem, amikor épp rámjön a zabálhatnék
63 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Velem már volt olyan, hogy félrészegen a vacsorát az ágyban hason fekve ettem meg filmnézés közben .

Másnap rájöttem, hogy ez bizony magasfokú igénytelenség volt sajnos .

2023. febr. 19. 20:55
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Totál igénytelenül eszem, de évek óta egyedül élek, csak a macskám látja, szóval rohadtul nem érdekel. Természetesen "kültéren" képes vagyok a megfelelő kereteket tartva étkezni.
2023. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ismerek olyan családot is, ahol ha törik-ha szakad este 7kor vacsora van közösen .

Szerintem ez inkább diktatúra vagy nem is tudom . Mi van, ha pont este 7kor nem éhes az ember ? Akkor csak üljön ott a többiekkel az asztalnál ?

2023. febr. 19. 21:15
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer részegen könyékig belenyúltam a hideg töltött káposztába és befaltam három gombócot kézzel. Máskor meg fagyottan elfogyasztottam egy mirelit csirkevagdaltat. Nem volt nyers, csak fagyott.

Persze ez már nagyon régen volt.

Mostanában eltartott kisujjal eszem a tokaji aszús libamáj patét.

2023. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Metionin ***** válasza:
94%
Hétköznap nem, általában a gép előtt fogyasztom az ebédemet, miközben eltűnt emberes vagy gyilkosságos dokumentumvideókat nézek. Vacsorázni szoktunk együtt, asztalnál, normálisan, mert akkor vagyunk mindketten otthon. Hétvégén szeretünk együtt enni, olyankor a reggeli is bővebb, meleg kaját is tartalmaz, míg hétköznap a reggelit munka közben kapjuk be gyorsan.
2023. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Egy időben divat volt, hogy ágyba viszik a reggelit, nem tudom most is szokás-e, de én nem szerettem soha. Kórházi ágyban enni is nekem igénytelen, el is ment mindig az étvágyam amikor ott voltam.

A legdurvább a katonaságnál volt. Hétvégén a látogatók hoztak egy csomó kaját, azt este együtt ettük, cserélgettünk, azok is ehettek akiknél éppen nem volt látogató. Egyik gyerek meg a kapott kajájával beült a wc-be, hogy ne kelljen adnia. Otthon sem tudnék a wc-ben enni, hát még ott!

2023. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig asztalnál eszem, s közben újságot olvasok. Egyedül lakom, itt is csak a macska látja. Teríteni nem szoktam viszont.
2023. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs étkezőasztalunk, vagyis van, de kinyitható és sosem nyitjuk ki, így állva eszünk a konyhapultnál. Ezt amúgy névvel és arccal letagadom.
2023. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kiteszem tányérra, evőeszközzel. Lehet az asztalnál eszem, lehet a fotelban. De ha majd nem egyszobásban lakom, biztos kindig az étkezőasztalnál fogok enni
2023. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja, tányérra kiteszem, meg evőeszközzel eszem, úgy értettem, hogy nem terítek meg, hogy nem úgy, ahogy egy étteremben van, evőeszközök tányér mellett, szalvéta, stb.
2023. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!