Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pumpás szórófejes flakonba...

Pumpás szórófejes flakonba pálinkát töltöttem. Alkoholista vagyok-e, ha naponta egyszer fújok a számba?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Sanszos, hogy troll kérdés ez is.
2023. ápr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Tönkremegy a szórófejes flakon a benne levő alkoholtól, a te szervezetedbe meg beleépül az a sok vegyianyag, ami beleoldódott a pálinkába.
2023. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Az. Majd mond meg, hányadik fújás után hagytad az egészet a fenébe és csavartad le és húztad meg :D
2023. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
:))))
2023. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már fújtál?
2023. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert vezettem reggel.
2023. ápr. 8. 13:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazán pumpás ötlet
2023. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem, hogy mi a fenének. Mi volt ebben olyan megbotránkoztató, hogy törölni kellett? 😂
2023. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyitől a szervezeted nem válik függővel, maximum a tudat, a "rituálé" ami függővé tehet, nem maga az alkohol, ahhoz túl kicsi mennyiség. Sóvárgást tud okozni, de sóvárgást bármi tud okozni, étel, édesség, egyéb alkoholmentes ital, de akár egy berögzült mozdulat hirtelen elhagyása is. Nagyobb napi dózis esetén a szervezet is függővé válik és a legenyhébb fokozata az, hogy rosszul vagy, hánysz, szédülsz, izzadsz, stb. stb. a legdurvább az, hogy egyszerűen belehalsz a megvonásba, de ez utóbbihoz azért évtizedben kell számolni az állandó alkoholizálást és tekintélyes mennyiségű napi alkoholfogyasztás szükséges hozzá. Szóval aki teszem azt 10 évig felessel indítja a napot az sem fog belehalni, ha egyik napról a másikra elhagyja, csak k... sz-rul fogja érezni magát, sóvárgás, remegés, idegesség, ilyesmi.
2023. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!