Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholt fogyasztotok...

Mennyi alkoholt fogyasztotok általában és milyen rendszerességgel teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Vagyis a kérdés arra irányul hogy amikor alkoholt isztok mennyit fogyasztotok és milyen gyakran alkoholizáltok.

2023. máj. 3. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Gyakran iszok, de keveset
Gyakran iszok, sokat
Néha iszok, keveset
Néha iszok, de sokat
Nem iszok
Nem tudom/Nem nyilatkozom
70 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Heti 3-4x átlagban, abból egyszer kocsma, sör meg feles. Kocsmában pálinka, otthon keserű. A mennyiség változó.
2023. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Óránként egy feles lemegy.
2023. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 kék pancake válasza:
100%

Évente kb. 6-7 alkalommal. Mikor valami ünnepség (szülinap, névnap, karácsony, szilveszter) van.

2-3 pohár bort, vagy pezsgőt, vagy koktélt szoktam fogyasztani. Töményet nem szoktam inni.

2023. máj. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Évente 1-2 pohár sör. Nem szeretem, ha nem vagyok ura az elmémnek meg a testemnek.
2023. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Heti kb 2-3 sor, havi egy nagyobb buli, de ott se tul sokat. Tini koromba mar kipialtam magam, mar nincs kedvem a masnaphoz meg nem erek ra szenvedni fel napot. Alkohol helyett akkor mar inkabb vmi mas..
2023. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Én gyógyszereket szedek és nyugtatókra nem lenne jó alkoholt inni, ezért nálam az offos. Kemikáliák viszont minden mennyiségben jöhetnek.
2023. máj. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Kitana. ***** válasza:
85%
Néha megiszom esténként egy gint valamivel felöntve, társasággal meg teljesen változó, mikor ülünk össze, akkor többet iszom, annyit, hogy normálisan haza tudok azért jönni. Másnapos nem szoktam lenni, vagy nem iszom annyit, vagy folyamatosan iszom vizet is közben.
2023. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebből, így kb semmit nem fogsz megtudni, ugyanis az emberek többségénél az életkorral is változik az alkoholfogyasztási szokás.

Huszonévesen, de még harminc évesen is teljesen más lehet a trend, mint 50-60 éves korban.

Az emberek többségének volt, van, vagy lesz bulizós korszaka, ami szintén a többségnél lecsendesedik, nem lesz mindeni idős korára alkoholista.

Huszonévesen szinte minden hétvégén ittam alkoholt, nem is keveset, aztán egyre ritkábban, és egyre kevesebbet, túl az ötvenen meg évnte néhány alkalommal, de akkor is oda figyelve, hogy ne legyen kellemetlen, ma már nem szeretem, ha forog velem a szoba.

A gondot a fiataloknál látom, amiről nem is ők tehetnek, a világ változott meg.

Nem szórakozóhelyeken isznak, ahol az alkoholizálás mellett más programok is vannak, túlsúlyba került az otthoni zugivás, sokszor már huszonévesek is otthon, egyedül isznak.

2023. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 NTBS ***** válasza:
53%
Nagyon ritkán iszom.
2023. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Napi 2 üveg rozé esténként
2023. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!