Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehetett a sörömben?...

Mi lehetett a sörömben? Megromlott vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a pennyben egy arany korsó sört, és az egészet megittam, semmi baj nem volt az ízével, de a legaljára le volt rakódva valami sűrű massza, ilyen takonyszerű. A szavideje még vagy fél évig tartott. Megbuggyanhatott vagy mi lett vele?

2023. máj. 6. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy még a szutyok aranykorsó esetében is messze arra a legnagyobb az esély, hogy hallucináltad. Nincs mi az új dobozba kerüljön, ami sűrű lenne, és nincs mi a sörben legyen, ami leülepszik és trutymó lesz. Pontosabban előfordulhat rengeteg, egymásra épülő hibát elkövetve olyan, hogy élesztő marad benne, az ha nincs kaja, kiül, az üledék pedig (nagyon-nagyon alacsony valószínűséggel) lehet nyúlós massza. Ha bármilyen más faj van benne, azt éreznéd, még ha nem is feltétlenül tenné tönkre a sört, szokatlannak, egyensúlyvesztett ízvilágúnak tűnne, és nem ritkán illetlen dolgokat éreznél. Ha kemikália lenne, az beoldódna valószínűleg. Az ilyen üledékképzők sokkal nagyobb, porszemnyi alkotóelemekből állnak. Na jó, még egy ötlet, esetleg ha zselatinnal vagy inkább agarral siettették a szép tükrösre tisztulást, és az újonc tízszeres mennyiséget rakott bele, és dobozban cold crashelnek (vagy hideg van rájuk hajnalban), akkor talán előfordulhat ilyesmi.
2023. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Reklamálhatsz a Pennynél vagy direktben a gyártónál; Heineken Hungária (=Soproni Sörgyár). Évi pár 100 millió doboz esetén előfordulhat hiba.

Vesztenivalód nincs, jó esetben kapsz egy tálca sört, rossz esetben nem történik semmi.

2023. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2


Hát úgy tudom ezt az Arany Korsót a Van Pur gyártja..

2023. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tévesen Arany hordót olvastam. A többi ugyanugy érvényes.
2023. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reklamálj!
2023. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szagtalan, íztelen volt, akkor lehetett valamilyen szilikon alapú csomósodott darab lubrikáló. Ha színtelen, átlátszó, akkor az üres doboz / palack inspektor kamerája se veszi észre. Sztem a gyárnak is érdemes tudni, hogy ki tudják javítani a hiba lehetőségét.
2023. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!