Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi az az összeg amit napi...

Mennyi az az összeg amit napi szinten nem sajnáltok élvezeti cikkekre (cigi, alkohol, energiaital, csokoládé, sütemény, nemtudommi) kiadni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 15:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem cigizek, energiaitalt ritkán iszom, a többi meg (a mai brutális árak mellett) lebontva kb.:


Sör: max. 430 Ft/fél liter, kivéve ha valami igazán különleges fajta

Tömény: max. 10-12 ezer Ft/fél év

Kávé: max. 1800 Ft/negyed kiló vagy max. 800 Ft/10 db 3in1

Chips: max. 450-500 Ft/zacskó

Teasütemény: max. 800 Ft/zacskó (fél kiló)

Csoki: attól is függ, hogy mekkora kiszerelés, bár ezt annyira nem nézem!

2023. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
86%
Cigizek viszont töltöm a cigit ez kb 30 ezer forint havonta. Energia italt minden nap iszom napi 3-4 db-ot is akár, de csak is saját márkás tehát Penny Aldi vagy éppen ahol akciós szerintem havonta ez is van egy 10 es. Lehet túlzás de ahogy írtam mikor akciós akkor veszek vagy 50 db-ot. Kávézni nem nagyon szoktam édességet nem veszek, mert a tesóm Németországból mindig hoz eleget és még finomabb is mint itt Magyarországon. Nővéremnek szoktam még péksütit venni mert imádja az havi 2500 Ft.
2023. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!