Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudnák olcsón, nagymennyis...

Hol tudnák olcsón, nagymennyiségű pálinkát venni?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogyha töményebbet iszok, akkor kevesebbet kell innom belőle ugyanazért a hatásért. Így kevesebbet pénz megy el, és több marad másra. Olyan pia kell, ami tömény, de olcsó. Sokat vennék, és akkor akármikor tudok inni, meg ha van ünnepség, akkor is tudunk inni a többiekkel.


Tudom, hogy a drága az jobb, de akkor kevesebbet tudok venni.


2023. jún. 5. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem, hogy egy idióta kérdezi a marhaságát viccesnek gondolva, de... szerinted miért "drága" a szar pálinka is kisfiam?
2023. jún. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam.


Azt írták, hogy illegálisan lehet csak sok pálinkát venni.


Arra válaszoltam, hogy legálisan nincs sok?

2023. jún. 6. 02:27
 13/13 Phoney ***** válasza:

Mennyire olcsón akarod? Ma kb. 4400 Ft/L bolti áron lehetséges a legolcsóbban a polcra tenni egy üveg 37,5%-os töményet, ami ennyi pénzért általában vodka, mert az lehet a legolcsóbban előállítani (literenként párszáz forintból).


Ha konkrétan pálinkát akarsz, akkor bizonyos hipermarketek sajátmárkás vegyesgyümölcs- vagy törkölypálinkái sokszor alig drágábbak ennél, mert azt kialkudják azoktól a pálinkafőzdéktől, akik a minőségi tételeket náluk akarják árulni.

2023. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!