Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sör ezek közul a...

Melyik sör ezek közul a kedvenced?

Figyelt kérdés
Kapásból csak ennyi jutott eszembe.

2023. jún. 6. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Staropramen
Kozel
Bosodi
Soproni
Heineken
Kaiser
Köbányai
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert Staroból van, amit Prágából hoznak egy az egyben, az szétaláz bármit ezek közül. A Soproniban ott az APA, az IPA, és ne feledjük a mangós fűnyírós vedelős cuccot! Árához képest viszont a Borsodi, amióta összekapta magát nagyon helyesen, szétcsap mindent. Részemről most oda is ment a bogyó, szigorúan ezek közül, mivel van olcsóbban kedvencem több is.
2023. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Staropramen Granát.Szerintem az a legjobb A Staropramen variánsok közül.
2023. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soproni
2023. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MolotovPunk ***** válasza:
Ezek közül inkább a Heineken. Dreher viszont kimaradt, azt nagyon szeretem!
2023. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Mondtam ennyi jutott eszembe.
2023. jún. 7. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha szopogatni kell csak akkor csak a stefi. Ha meg le kell úgy dönteni akkor igazából mindegy mert úgy is kijön.
2023. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fontos az íz, a szeszfok, és hogy igazi komló (is) legyen benne, ne (csak) kivonat! Nem szeretem a túlzottan keserű söröket, de ha finom, akkor akármelyiket megiszom, viszont a spicces állapot miatt elsősorban az erősebb söröket kedvelem, vagyis 5% fölött.

Az itt felsoroltakból kis kompromisszummal a Kozel, a Borsodi, és az üveges Heineken nagyon jók, de ha a komplett termékcsalád is számít, akkor a Borsodi Mester és a Soproni 1895 a kedvenceim!

2023. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!