Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik pizzástól rendeltek/mel...

Melyik pizzástól rendeltek/melyik a kedvencetek (don pepe, pizza forte, stb)? Melyik a kesvenc pizzátok? Van egyéni különleges pizzátok amit rendeltek? Elmondjam én is?

Figyelt kérdés
A kutyám is tudni akarja, idejött hozzám a kérdés kiírás alatt és nyalogatott... ;) na de félre a viccet - melyik pizza társaság, miért ők és melyik pizza? Kíváncsi vagyok a válaszokra

2014. szept. 28. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Don Pepe. Finom a pizzájuk, jó árban vannak, gyorsan meghozza a futár. Kedvenc pizzám a tenger gyümölcseis. A Don Pepétől a Pepe Kapitány pizzája, de a többi is jó!
2014. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Én a Trófeából szoktam rendelni, a magyaros pizzájukért ölni tudnék.. :D
2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Don Pepe,gyors, finom, megszoktam.

Il Treno, mert a munkahelyhez közel van.

Trófea, ha beülve akarok pizzát enni, akkor Trófea, friss, finom, jó a közeg.

2014. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó: jó a közeg helyett jéghideget olvastam :D


Kérdező: mi il trenótól rendelünk, az van közel.


De nekem az Al Caponés (Kerepes) bolognais a menő.

2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
vespa a kedvencem. az egész eredeti, olaszos. a forte viszont szörnyü, a kukorica pl olyan mintha fagyasztobol rögtön fözés nélkül rászornák a cuccot, a sonka is elég silány, egyáltalán nem minöségi, ez látszik is rajta. persze akinek nincsenek nagy igényei, annak elmegy... trófea, treno is jo de teljesen más stilus :)
2014. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Pizza6-tól és a sprinttől szoktam leginkább rendelni. Legtöbbször magam állítom össze, van rajta zöldségféle és hús is, néha ananászt is kérek rá.
2014. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igazán jó Olaszországot idéző pizza az OK Italiaban van meg a Vapianoban
2014. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

A Don Pepétől elég sűrűn szoktam, több kedvencem is van náluk: tonhalas, gyros, bugaci, stb...

Ill. itt nálunk a kerületben van a Csepel Pizza, nagyon finom pizzájuk van, még sosem csalódtam bennük. Onnan többször rendelek, mint a Don Pepéből. :)

2014. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális a kérdés én a Pizza Forte-tól szoktam rendelni. Én szoktam összetenni de mindig ugyan azt. Paradicsomos alap, bacon, csirkemell, hagyma, ananász, dupla füstölt mozzarella. Legjobb szerintem. Online szoktam mert úgy tudom követni, hogy hol tart. Általában 20 percen belül kihozzák tűz forrón. Egyszer rendeltem a PizzaKing-től az nem annyira ízlett mint a fortés ráadásul az unokanővérem párja ott dolgozott és mondta, hogy gyakran leejtik a dolgokat és ugyanúgy visszateszik mert kötelező. Semmit nem dobhatnak ki.
2014. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A Pizza Forze a legjobb
2018. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!