Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bartendereket kérdezem. Hova...

Bartendereket kérdezem. Hova érdemes járni megszerezni a Bartender papírt? Mit érdemes csinálni hogy profi legyek? Mindenki írja le a tapasztalatát aki jártas ebben.

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van papírom, de ez nem sokat ér őszintén.


A vendéglátásban nincsenek egységes koktél receptek, ahány hely, annyi szokás.

Ami szerintem fontosabb, az a termék ismeret meg az izommemória, de ezeket meg a pult mögül jobban tudod.


Érdemes inkább az alacsonyabb pozítciókban kezdenki, aztán munkahelyen betanulni.

2023. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahol legutóbb voltam, ott nézték a papírt. De nem azért, mert huh de fontos, hanem mert ha van egy papírod, akkor már álltál pult mögött, talán tudod hogy mi micsoda.

Míg valaki úgy jelentkezők hogy semmi tapasztalata sincs a szakmában. Náluk mindenképpen feljebb vagy papírral(tapasztalat nélkül is)

2023. aug. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!