Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Forró levegős fritőz? Van...

Forró levegős fritőz? Van valamelyikőtöknek tapasztalata vele? Milyen lesz benne az étel? (rántotthús, sült krumpli) Melyiket érdemes megvenni? (már ha érdemes)

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 06:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van, mert kaptam.Nem szeretem, ezért nem is használom, de ez szubjektív dolog.

Azoknak az ételeknek amiket forró zsiradékban kell sütni, az ízéhez szervesen hozzátartozik a zsiradék.

Tehát amit kapsz végeredmény ízben nem az lesz, amire számítasz.

Ha egészségügyi okai vannak a zsiradék megvonásnak, akkor viszont tökéletes.

2021. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Imádom. Tefal ActiFry-om volt, most Phillips Airfryer van. Egyszerű és biztonságos a használata, az etelek nem tocsognak az olajban. Az íze épp emiatt más lesz, mint a bő olajban sütöttnek. Azt szoktam mondani, próbáld ki, milyenek lesznek ezek az etelek sütőben sutve: ugyanazt az ízt kapod, mint a forrolevegos fritozzel. Az emberek felének bejön, a másik felének nem, lásd az első válaszolót
2021. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, eü. okok miatt szeretnénk váltani.

Akkor megpróbáljuk a sütőben sütést, mielőtt vennénk egy forrólevegőst.

Ha vannak még tapasztalatok, azokat is várom és köszönöm.

2021. márc. 12. 08:06
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is Tefal-om van, és imádom. Ebben pont az a jó hogy van hozzá egy kis zöld adagolókanál, és egy kanálnyi olajat bele kell tenni. Így megvan a jól megszokott olajos íze, mégsem tocsog benne. Vannak olyan gépek is amihez abszolút semmi olaj nem kell, azt még nem próbáltam.

Amit még szeretek benne hogy nem kell ott állni mint amikor olajban sütöttem. Állandóan figyelni, forgatni, belerakni az olajba, kivenni... Csak beindítom a gépet, és onnantól elvan magának, csak akkor kell mennem ha leállt.

2021. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
#1 Ha eladnád, akkor beszéljünk privátban 😁
2021. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 5-ös (1-es vagyok)!

Nem akarom eladni, mert nem akarom megbántani azt, akitől kaptam.

Ha mégis meggondolnám, megkereslek!

2021. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Megírnátok a pontos típust is és hogy egy sütésre kb. mennyi fagyasztott krumplit tesztek bele? (vagy hány db csirke combot/mellett)?

Köszi!

2021. márc. 12. 08:36
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Én is gondolkozom a vásárláson, de kevés az infóm, úgyhogy pont jól jött ez a kérdés. Eléggé elegem van az olajsütőből, mert utálom takarítani és drága az olaj.
2021. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mit és mennyit lehet bele tenni, az típus függő.


Ez van most nekem, 1200gr krumpli mehet bele. [link]


Előtte ilyen volt, ez 1000gr krumplihoz jó.

[link]

2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
1 hét múlva lesz az osztrák Lidlben Silvercrest, úgyhogy várom az új magyar Lidl újságot, mint a messiást, hátha lesz itt is :)
2021. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!