Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy olyan bulira, amin csak...

Egy olyan bulira, amin csak 6an leszünk, mennyi piát vegyek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összeset.
2023. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha senki nem iszik alkoholt,akkor semennyit..Egyébként meg szerintem olyan 60 sör elég lesz.
2023. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2 liter szóda azt jónapot
2023. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, sörből ki mennyit szokott inni, de szerintem 1 tálca (24 doboz) elég lesz, vagy max. 2 tálca, ha nagyon fogy! Töményből pedig mindegyik fajtából - amit akartok - max. 1 üveg (minimum 7 decis) !
2023. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Alkoholisták vagytok? Nem tudjátok jól érezni magatokat csak ha isztok? A buli semmi másról nem szól csak az ivászatról? Szerintem menjetek elvonóra mert ennek nem lesz jó vége hosszú távon. Meg agyturkászhoz is ha azt képzelitek hogy lerészegedni meg alkoholistának lenni menő... Elárulom, hogy rettenetesen gáz... Ha lányok vagytok akkor meg egyenesen minősíthetetlenül gáz...
2023. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. szerintem meg az a gáz, hogy ahelyett, hogy egy tök egyszerű kérdésre válaszolnál (vagy ha nem tudsz, csendben maradnál), el kezded terjeszteni itt az igét, mintha bárkit is érdekelne :D
2023. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Osztom a #6-os véleményét! Grillezés, nasi, zene, tánc - természetes egy buliban, de azért inni is szoktak! De úgy tűnik, sajnos vannak, akik középút helyett csak a két végletet ismerik, és a “mérték” fogalmát nem - “aki alkoholt fogyaszt, az csakis alkoholista lehet” - és a csőlátásukat még ki is nyilvánítják így, hogy egy egyszerű kérdésre képtelenek egyszerű választ adni, helyette inkább előszeretettel tetézik a témát, na az a gáz! >:(

#4-es voltam

2023. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #5

Nem, nem vagyunk alkoholisták, nyilván jó lehet érezni magunkat pia nélkül is, viszont ez így egy kicsit megdobja a hangulatot. Nem a sárga földig akarjuk leinni magunkat, vagy olyanra, aki már csak négykézláb bír közlekedni, viszont ha valakivel elszaladna a ló, azért vagyunk többen, hogy segítsünk neki. Egy tök egyszerű kérdést tettem fel, mert olyan emberek jönnek akiket én nem ismerek, és nekem kell piát vennem. Jól mondja a #6, ilyenkor az a legjobb ha csendben maradsz :)


Akik normális választ írtak, annak köszönöm <3

2023. jún. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!