Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rummel kapitány szeszesital...

Rummel kapitány szeszesital milyen?

Figyelt kérdés
Dohányboltban lehet kapni. Valaki kóstolta már?
2023. jún. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ótvar.
2023. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Ezt a márkát konkrétan nem ittam.De el lehet olvasni az összetevőket..Ez egy 33%-ra hígított szeszből készült, aromás,színezékekkel megfestett lé.Úgyhogy sok jót nem ígér a címke.Így látatlanban kb.olyan lehet mint a többi kommersz.Az a véleményem,hogy nem érdemes ilyeneket venni.Mert szerintem az efféle italok általában kifejezetten pocsékok.

2023. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fantázianevéből ítélve valami ipari szeszből és aromából kotyvasztott rum utánzat lehet. Kb. legalja minőség menthetetlen alkoholisták részére.
2023. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint barmelyik másik parszazforintos feles. Arra jó h üt, elvégre alkohol, de tul sok élvezeti értéke nem igazán lehet.
2023. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Tisztaszesz mesterséges rumaromával, ezekből jó nem létezik, de a legtöbbször olyanok, mint egy olcsó vodka enyhe rumos ízesítéssel.


Ennél magadnak is sokkal jobbat tudsz csinálni, mert akkor legalább a saját ízlésed szerint adagolhatod a rumaromát meg a cukrot (utóbbiból se kell sok). Szégyen, nem szégyen, én év elején még csináltam így olyan "rumot", ami, hát a jó nem ilyen, de nagyjából ízlett (MaxAroma Kingston rumaromával), bár akkor még nem volt százon az ízlelésem.

2023. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!