Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra vannak bevált...

Másnaposságra vannak bevált praktikáitok?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit sokat ittam, és még mindig elég szarul vagyok, valahogy mulasztani kellene, vagy csökkenteni.

2023. júl. 18. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem iszom egyébként kólát, de ilyenkor - életemben 2x fordult ez elő - nekem a jéghideg, CUKROS(!) CocaCola vált be.
2023. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az idő a leghatékonyabb gyógyszer erre...Egyébként a sok folyadék fogyasztása ,némi vitamin,ásványi anyag pótlás enyhíthet valamit rajta.Meg valami könnyű étel elfogyasztása.Mondjuk lágytojás,különféle levesek;korhelyleves..stb.
2023. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok víz, piamentesség és valami tartalmas leves, alvás...

ha lefekszel most aludni, estére már jobban leszel.

2023. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%
Powerade, nálunk ezt szoktak mondani erre fele, én mindig iszok olyankor :)
2023. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kola tenyleg, en szensavas vizet iszom es mivel a fejem fajni szokott, Nurofent ( vagy barmi ibuprofeneset) veszek be. Es probalok legalabb egy kis piritost vagy kekszet enni.

Illetve ujabban ivas kozben leallok, annyira elegem lett a masnapossagbol.

2023. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a jó hideg málna szörp mindig segített
2023. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
100%
A dehidratáltság miatt fáj a fejed, igyál folyamatosan. Legközelebb pedig még az este folyamán igyál vizet. Nem emlékszem már, mikor voltam utoljára másnapos, mert folyamatosan vizet iszom az ivós estéken is az alkohol mellett, pedig nem mondom, hogy szolid ivó vagyok társasággal.
2023. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot és pihenj.
2023. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Inni kell még piálás közben is, ennyi.


Egyébként én ugyanúgy étkezem, mint máskor, akkor is, ha szr, de segít.

2023. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!