Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak nekem nem jön be a...

Csak nekem nem jön be a tequila, citrom, só kombó?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy önmagában jobban ízlik

2023. júl. 30. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem azért kell a só meg a citrom hogy elnyomja a tequila förtelmes ízét?
2023. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Goldot kóstold meg, ahhoz narancs meg fahéj kell. Szerintem sokkal finomabb.
2023. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem feltétlen mindenki esete, de eleve ezeket csak nagyon finoman adagolva kellene használni, nem a "tegyél bele böven, ne sajnált tölem" stílus a jó
2023. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:
50%

Azt csak arra találták ki, hogy könnyebben lehessen sokat inni belőle, meg hogy "jópofa" legyen.

Mint ahogy az "abszintnak" hazudott cseh kommersz szeszek fölött is elkezdtek cukrot gyújtogatni 30 éve, mert attól hirtelen érdekesek lettek. Ha csak úgy bevitték volna a szórakozójelyekre, hogy "tessék, Mexikó nemzeti itala, kicsit szokatlan, de majd megszereted", mindenki úgy szarta volna le, ahogy van.

2023. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!