Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik whiskey a legjobb ezen...

Melyik whiskey a legjobb ezen az áron?

Figyelt kérdés

Gondolok én a Jack Danielsre, Jim Beamre, Balentinesra, Johnnie Walkerre...

Ezek közül melyik a legjobb avagy ezen túl.



2023. szept. 2. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Kb. ebben az árfekvésben lehet kapni a Lidlben egy Ben Bracken nevezetű italt.Szerintem az egész jó.Nem vagyok a szakértője a témának;de abban én érzek némi élvezhető,kellemes ízt..

[link]

2023. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen kérdésekre mindig azt válaszolom, hogy fogalmam sincs, neked melyik a legjobb, ülj be egy komolyabb bárba és kóstolgass. Esetleg vegyél ilyen kisüvegeseket :-)


[link]

2023. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a johnie.
2023. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
86%

Ezek közül nem iszok.


A Jameson a kedvencem, de a Tullamore is hasonló àrban van.

2023. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Phoney ***** válasza:
47%

Ebben az árkategóriában a whiskyk ma már nem igazán önálló italnak valók, hanem kólába stb. (elég ránézni a reklámokra, általában még a gyártók se égetik magukat azzal, hogy ezeket érdemes lenne tisztán inni), de ha mégis kell valami, akkor a Jack Daniel's No.7 szerintem a mai napig is elfogadható, illetve ha szereted a markánsabb, vadabb ízeket, akkor Ben Bracken.


Ilyen Ballantine's Finest, Johnnie Red, Jim Beam dolgokért már nem adnék pénzt, sokkal szebb napokat is láttak ezek a kiadások...

2023. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Ezek egyik se viszki csak bourbon
2023. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6


A Ballantine's és a Johnnie Walker azok skót italok.A bourbon meg Amerikában honos..

2023. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Jack és Jim kukorica bourbon.


Én a másik kettő maláta whiskey közül választanék a felsorolásból.

Amúgy meg vmi single maltot.

2023. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Phoney ***** válasza:

ma 16:19

Fejtsd már ki légy szíves, mert lasan tíz éve vadászok ennek a magyarázatára. Honnan van ez a baromság, hogy a bourbon az nem whiskey?


(Most hogy a Ballantine's meg a Johnnie Walker az milyen bourbon, azt hagyjuk, túl vicces ;)

2023. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
9: szóval úgy döntöttél, hogy most éjjel is szénné égeted magad a hülyeségeiddel.
2023. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!