Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől van másnaposság helyett...

Jenő 34 kérdése:

Mitől van másnaposság helyett már "aznaposságom"?

Figyelt kérdés
Régebben ha megittam néhány sört nem volt tőle bajom, mostanában viszont az történik hogy kb az ötödik sör után egyszerűen megfájdul a fejem és addig fáj míg fájdalomcsillapítót nem eszem. Nem iszom mindennap, legfeljebb hétvégén. Így szól a szervezet hogy sok? Fura mindenesetre. Régebben másnap voltam némileg beteg. Még ha esetleg több sört is ittam, vagy a sör mellé töményet is ittam. De most még töményet se iszom.

2023. szept. 26. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Öregszel, more. Majd megszokod. :)
2023. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha 34 a korodra utal akkor ne érjen meglepetésként hogy öregszel és már nem bírja olyan jól a szervezeted az ivászatot
2023. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
47 vagyok. Szóval a korral jár és normális, hogy nem másnap jön a másnaposság, hanem aznap? szomorú! :)
2023. szept. 26. 22:30
 4/12 anonim ***** válasza:
persze, a te korosztályodtól már azért is hallottam ivászatot megfontolni mert nem egy napig tart regenerálódni hanem kettő. az idő ilyen. én csak 33 leszek, de már érzek változásokat, és hogy nem tudok úgy csapongani mint régen, kinek milyen szervezet jutott
2023. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
"kb az ötödik sör után " ( ??!!) mi abban a meglepo ha megfajdul a fejed ennyi alkoholtol ?
2023. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

5-ös, azért egy este alatt 5 sör nem az a mértéktelen ivászat! 😀

Én 35 éves nő létemre is simán megittam volna annyit (akár némi töménnyel is) 2 éve egy hosszabb baráti beszélgetős este alatt úgy, hogy meg se kottyant volna...

Azóta mondjuk született egy kisfiam, szóval ezt a 2 évet szinte teljes absztinenciában töltöttem a terhesség és szoptatás miatt, de kíváncsi vagyok, hogy ha már akkora lesz a baba, hogy tudok és merek mellette iszogatni kicsit, akkor hogy fog reagálni a szervezetem 🙃

2023. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kislány! A kisfiadnak nem adtál?
2023. szept. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

#6

Bizonyara viccelsz velem, nem hiszem hogy ilyen szintu idiotizmus letezik.

Remelem jot nevettel

2023. szept. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez már igen a korral jár.

Pedig állítólag az idősebb nehezebben rúgik be mert figyel mit és mennyit iszik.

2023. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
50%
#5 Úgy mondod mintha két kartonról lenne szó. Alkalmanként 5 doboz minden probléma nélkül lecsúszhat.#6 Te meg lassacskán kezdj visszaszokni. Két év szesz nélkül nagyon megviseli a szervezetet. Egy egy deci borral kezdhetsz időnként.
2023. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!