Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Wisky vagy Házi pálinka?

Wisky vagy Házi pálinka?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szereti jobban?

2023. szept. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A helyzettől függ van mikor whisky van mikor pálinka.
2023. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a helyzettől függ.

Pillanatnyilag a pálinkát, mert az van itthon.

2023. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A whisky émelyít, házi pálesz jöhet, de ki kell fogni a jót, mert sok parisznyának fogalma sincs a cefrézésről, amin 90%-ban múlik a minőség.
2023. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Whisky azon kevés alkohol egyike, amit nem szeretek, pedig próbáltam már jót (JÓT), de nem. Koktélban is érzem. :( Házi pálinka mindig necces, kevés jót ittam, borzalmas kerítésszaggatót annál többször (régen, ma már szolíd életet élek:D Nagybátyám főzet, rendes, jó gyümölcsből, hozzáértő emberkénél, ha megyünk pár évente mindig ajándékoz egy-egy üveggel, na az nagyon finom. Meg egyik barátom egyik munkatársáék főztek éveken keresztül almapálinkát, azt literszámra hozattuk vele, brutál jó volt.
2023. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából egyiket sem, de ha a kettő közül kell választani akkor pálinka, de abból is csak a jót, mert ittam már belőle olyat amire azt mondtam, na ez már valami, tényleg a tiszta barackot lehetett csak érezni, és még utána is megmaradt az a kellemes barack íz, nem túl édes, pont csak az aroma, mellé még a pohárból is nagyon jó illatok jöttek utána, de ittam olyat is amit kb csak azért nem köptem ki mert nem akartam megsérteni vele aki kínálta, de konkrétan nettó marós kaparós alkohol ízt lehetett csak érezni semmi gyümölcs.


Ha meg magam választhatok akkor vodka, Unicum, Ouzo amiket valóban szeretek.

2023. szept. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
94%
Azt, amelyik nem szar ;) A jó jöhet mindkettőből, de ha a ma "márkás alapkiadásnak" becézett, kólába való whiskyk meg az átlagos házipálesz közt kell választani, akkor hamarabb lennék absztinens.
2023. szept. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Csakis a pálesz.
2023. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!