Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik alap whisk(e)y a...

Melyik alap whisk(e)y a kedvenced?

Figyelt kérdés
Az alapot úgy értem, hogy egy könnyen hozzáférhető márka alaptípusa.

2023. okt. 3. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Jameson
Ballantine's
Jack Daniel's
Jim Beam
más
20 szavazat
 1/10 Phoney ***** válasza:
100%
Jack. Sose szerettem olyan nagyon, a régebbi mezőnyben talán még gyenge is volt, de amíg az elmúlt 15 évben (amióta whiskyzek) az összes itthon elterjedt alapkiadás butult lefelé, addig ez kb. még mindig hozza az akkori szintet. (Talán még a Bushmills olyasmi, mint régen, de szerintem az is érettebb volt.)
2023. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tennesse.
2023. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Amit ingyen kínálnának nekem :D
2023. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem egyaltalan nem az alap. A skot whiskyt szeretem, lehet, hogy csak erzelmi okbol az Oban, de azt pl nagyon.
2023. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dorian Gray ***** válasza:
56%
A 4 "márkás" közül még a Jameson a legihatóbb, ugyanakkor, azonos árkategóriából a Buffalo Trace és a Maker's Mark a két kedvencem. Aztán van egy rakás alap single malt, igaz azok drágábbak ezeknél.
2023. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Jim Beam-et is nagyon szeretem, de a Jack Daniel’s az abszolút favorit.
2023. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Maker's Mark.

Majdnem mindenhol kapni, és sokkal finomabb az listán lévőknél.

2023. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Woody2 ***** válasza:
A fentieket nem igazán kedvelem. Alapvetően scotch-os vagyok de a japánok is jöhetnek. Az alap whisky, tehát amiből mindig van otthon pár palackkal, nálam a Black & White és a Teacher's. Ezeken kívül inkább single maltakat tartok.
2023. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, például a Johnnie Walker az skót whisky, és teljesen alap, bárhol kapható, mégsincs a listán! :/
2023. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9:

Jogos.

Így akkor szegény Johnnie is "egyéb". :-(

nov. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!