Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek akkor ha kevertem...

Mit tegyek akkor ha kevertem két rövid italt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma este volt egy kis előszilveszteri party, fontos megjegyezni hogy kezdő italos vagyok. Ittam 4 kis rövid 20 % likőrt. Utána megkurtam 4-5 kis rövid 50% pálinkával, és sok kólával. Nem volt semmi bajom, utána körülbelül 1 óra mulva, elkezdett erőteljesen fájni a hasam, és nagyon szomjas vagyok. Attól félek hogy összehányom magam. Valami ötlet hogy mit tegyek? A barátaim azt mondták igyak rá valami szénsavasat, viszont szerintem attól meg azzonal hánynék. Mit tegyek? Nem muszály azzonali válasz, viszont szeretném tudni mit tegyek későbbi party-n jó lenne.

dec. 25. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok vizet, ha kihányod legalább megkönnyebbülsz.

Jobbulást

dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Annyibenm szereatem ki egészíteni a kérdést, hogy ez még folyamatban van. Köszi első, akkor most egy picit megaálok és iszas vízt.
dec. 25. 22:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kéznél lavor. És ha jön ne tartsd vissza, jobb ha most jön ki mint holnap :D
dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Lassan kortyonkent igyal vizet. Meg amennyi vizet tudsz elalvasig azt mind. Az alkohol nagyon kiszarit.

.legkozelebbre meg tanacs higy ez brutal sok ebbol egy nem kezdo se igyon meg ennyit. Atlag ember 3 rivdtol mar keloen jol erzi magat


Ne igyal soha ehgyomorra. Es kozben folyamatosan igyal vizet

dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szia 4es. Annyi takarok hozzá tenni hogy nem 4 üveg likőrt, hanem 4 3cl pohár likőr. ugyan ez a pálinkánál, egyébként köszi a választ.
dec. 25. 22:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Sose keverd, mostmár lesz, ami lesz, aztán tanulj belőle :)
dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bármikor, bármennyit iszol, tolj mellé legalább ugyanannyi vízmennyiséget is. Ez mondjuk a hányástól nem véd meg, de valamennyire tompítja a várható másnaposságot.
dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerinten összehányod magad.
dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Legyen szép karácsonyotok! :)
dec. 25. 23:33
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki kiváncsi a story végére: Ittam sok vízet, miután lenyeltem a második kortyot, felfutott és kihánytam a összes piját.
dec. 25. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!