Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek akkor ha kevertem...

Mit tegyek akkor ha kevertem két rövid italt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma este volt egy kis előszilveszteri party, fontos megjegyezni hogy kezdő italos vagyok. Ittam 4 kis rövid 20 % likőrt. Utána megkurtam 4-5 kis rövid 50% pálinkával, és sok kólával. Nem volt semmi bajom, utána körülbelül 1 óra mulva, elkezdett erőteljesen fájni a hasam, és nagyon szomjas vagyok. Attól félek hogy összehányom magam. Valami ötlet hogy mit tegyek? A barátaim azt mondták igyak rá valami szénsavasat, viszont szerintem attól meg azzonal hánynék. Mit tegyek? Nem muszály azzonali válasz, viszont szeretném tudni mit tegyek későbbi party-n jó lenne.

dec. 25. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondoltuk, hogy ez lesz a végkifejlet
dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha tudsz enni egyél 1 kis kenyeret..na meg ásványviz lassan kortyolva..


ha nagyon rossz hányasd meg magad a szervezet küzd a betolakodó ellen..valahogy szabadul majd

dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hogy vagy kérdező?
dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő italos vagy, azt rögtön lecsapsz 8-9 "piJát"...

csak gratulálni tudok👏

Ha ezt a szilveszteri buliban megismétled, tuti, h az első újévi köszöntőt Zácher mondja majd el neked.

dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább már a sok alkoholtól hányod össze magad nem a rövid keverésétől
dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Okulj az esetből tanuld meg, hogy az alkohol nem azonnal fejti ki a hatását, hosszú folyamat, órák múlva, vagy akár másnap is lehet kellemetlenség az ivászat eredménye, ha valaki nem tudja, hogy neki mi az a mennyiség, amit gond nélkül meg tud inni.

Nincs ebből gond, a legtöbb embernek van, vagy lesz hasonló története, a felsorolt ital mennyiség pedig gyakorlott ivónak sem kevés, pláne, ha az rövid idő alatt csúszik le.

A sziveszteri bulira azt tudnám tanácsolni, hogy ne igyál 50 százalékos töményet, ha valóban bulizni szeretnél, és a pezsgővel is óvatosan, az alattomos tud lenni

dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Komám az bő 16cl alkohol, gyakorlatilag nulla idő alatt. Évek óta alkoholista vagyok, 20cl alkoholnak megfelelő sör 3-4 óra alatt eltesz aludni, te meg itt vakarózol, hogy szinte ugyanannyi full rövidtől vajon miért száradsz ki, miért vagy rosszul. Ezért nem kell felmentést kérni komplett tantárgyakból skacok. Inkább legyen nehéz, mert amit ezek vállalnak, az nehezebb sokszor...
dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!