Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Üveges vagy dobozos sört...

Üveges vagy dobozos sört isztok inkább?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy az üveges sör tisztább, mert az üvegből nem oldódik ki semmilyen káros anyag?
jan. 21. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Dobozost mert macerásabb az üvegvisszaváltás.
jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Otthon, ha megjön a kedvem/kedvünk akkor dobozost, de ez havonta egyszer ha előfordul (szintén a visszaváltás miatt). Kocsmában természetesen üvegest, vagy csapoltat.


Az nem tudom mennyire igaz, hogy bármi káros lenne a dobozos sörben, én csak a hangulata miatt szeretem jobban az üvegest.

jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem szeretem a sört, sok benne a lé.
jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha tehetem üvegest, a dobozosnak nagyom fém íze van.
jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Üvegest többnyire, de van pár, aminek nincs üveges verziója.
jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most még dobozos de sajnos júniustól át kell térni az üvegesre.
jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dobozos, mert a kedvencem csak abban kapható.
jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen káros anyag? Sima alumínium dobozban van a sör! Nem mindig, van amikor egyforma az ízük (sörtől függ), de a legtöbb esetben az üveges valóban jobb!

Én viszont legtöbbször dobozosat iszom, mert abból több van, nagyobb a választék, és bármikor bárhonnét könnyebb beszerezni, illetve nem törékeny, és a felbontásához sem kell külön eszköz (sörnyitó) !

jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az üvegest jobban szeretem. De a dobozost szoktam venni, mert ahogy az első is írta: macerás a visszaváltás.
jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs különbség az üveges és a dobozos között, de az üvegesnek jobb a fílingje
febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!