Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alacsonyabb kalóriatartalmú...

Alacsonyabb kalóriatartalmú sör/cider létezik?

Figyelt kérdés
Volt a lidlben lightos körtés cider, 140 kalória volt fél literben, teljesen beilleszthető volt, viszont már nincs a boltokban, legalábbis én nem találok. Ismertek valami hasonlót? Vagy ha nem is, melyik sörben van a legkevesebb kalória?

jan. 26. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az alacsony alkoholtartalmú vizes sörök ilyenek szerintem.Például a zöld dobozos 3% alkoholt tartalmazó Aranykorsó..
jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz elfogadhatóbb borból fröccsöt készíteni, lehetőleg külön erre kitalált, iszonyat szénsavas vízzel vagy saját szódával. Hidegen kell tárolni a szódát, hogy bele is oldódjon az a rengeteg gáz, onnantól nyert ügy. A sörök mindig kicsit gazdagabbak kalóriában. Bár így jobban belegondolva nem is az számít, hanem ahogy az alkohol cukorként hasznosul, ami azért rengeteg energiát dob a mérlegre, és ennek nem kell a cimkén lennie. Na rákerestem, grammonként 7 kalória. Egy ml közel 0,8g, egy cl 8g, 56 kalória. Amit fogyasztasz, az literenként ahány %, annyi cl alkohol, tehát egy fél liter cider ha 5%-os, már ott is van a 140. Mondjuk Tehát te egy édesítőszerrel felütött körtebor fröccsöt szeretsz tulajdonképpen. Meglepően könnyű (bár kissé azért komplex) egy jó házibort összehozni egyébként... :)
jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sörben nincs alacsony kalóriatartalmú.Egy normál ciderben viszont nincs sok.
jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerrel jártam 😁 Welsenburg sörökben 21 és 26 kcal van 100 milliliterben, így még kevesebbre is jön ki, mint a lightos cider. És még olcsó is 😁
jan. 27. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyesmit ittam mikor diétáztam. Vagy vodka-szódát.

jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!