Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen minőségű 2024-ben a 2...

Milyen minőségű 2024-ben a 2 literes kőbambi?

Figyelt kérdés
jan. 27. 04:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Olyan, mint 2023-ban.

Megvan a vásárlói köre, akiket inkább érdekel az ára, kevésbé a minősége, utóbbiról legfeljebb annyi, hogy iható.

jan. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Neked való.
jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Valamikor Kőbányán kiváló minőségű sör készült. Sikerül tönkretenni. Kemény munka eredménye. És amikor azt gondolnád, hogy rosszabb már nem lehet, bebizonyítják jó emberek, hogy de.

Így az év első napjaiban még nem lehet az évről nyilatkozni. Talán az eltelt kb. három hétben még érezhető változás nincs.

jan. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Gyenge közepes.Nem szeretem a vége már mindíg mint a ló pisi.

Ha elem kerül akkor inkább dobozos,annyival nem drágább.

jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Negyven százalékos barátunk felébredt. Mi a szórakoztató abban, ha minden kérdésnél végig pirosozza az összes választ? Nem jár érte jutalomfalat.


Szóval Dréher idejében nagyon jó sör volt, ma már a legalja a magyarok között. Vagy van rosszabb is?

jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5, van rosszabb, pl a Rocky Cellar, bár az is ott készül. Ezzel csak az a baj, hogy jót is tudnak, lásd Bak.
jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Csakhogy nem jó sörre van igény, hanem olcsóra.
jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját kategóriájában nem rossz.
jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
#8, pl a hasonló kategóriájú kukoricás foslé Arany Ászoknál valóban nem rosszabb, viszont valamivel olcsóbb. Mondjuk itt mellettünk van egy bolt, ahol 300 alatt sört is vehetsz, nem ilyeneket:)
jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet inni, de nem egy élmény, szerintem olyan íze van mint meleg vizelettel hígított sörnek


Majd kapok érte de szerintem annál már csak a (sokak által jónak tartott) soproni rosszabb

jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!