Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az lenne a baj hogy mostanaban...

Az lenne a baj hogy mostanaban napokat, heteket ittam vegig. Ido utan 2 napig jon az epe, ha elmullik nemtudok aludni izzadok nagyon Kapcsolok pl zenet tudtam,hogy fentvagyok de megis olyan mint ha almodnek de hallom a zenet megis. tudom h fekszek?

Figyelt kérdés

Remelem erthetoen fogalmaztam.

Mitol lehet ez?



márc. 26. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Elvonási tünet az izzadás. Kalcium pezsgö tabletta kell.
márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ido mire enyhul?
márc. 26. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja de 4-5 nap.
márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akut alkoholmegvonás. Szorongás, pánikroham, nyugtalanság, izzadás, hidegrázás, hányinger, hányás, hasmenés, gyenge étvágy, levertség, alvási nehézségek, kézremegés, izomgyengeség, magas pulzus és vérnyomás, zavarodott, ködös elme, vizuális, auditív és taktilis hallucinációk (látott, hallot, tapintott).


Az első 2 nap a fizikai tünetek lesznek nagyon erősek, 2-5. napig a mentálisak (alvás, haluzás, szorongás).


Ha mákod van, az 5, napra nem üt be a delirium tremens - DT (felerősödnek a mentális tünetek, de elszakadsz a valóságtól, téveszméid lesznek, kb akut pszichózis). Én még idáig nem jutottam el egyzer sem, hálistennek.


Szedjél B-komplex vitamint (főleg B1-et). HA VAN FRONTIN, XANAX, esetleg Diazepam (bármilyen benzo alapú nyugtató), akkor azt óvatosan szedheted a tünetek enyhítésére, azt adnák az elvonón is.


Ne igyál annyit, tavasz van, jó idő. :)

márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jó másnapos is vagy megyb ki az alkohol.Le kellene állni mert elég komoly ahogy írod.
márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
márc. 26. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szinten már érdemes lenne bevállalni pár hét elvonót, az életeddel játszol, a DT-be bele is lehet halni.
márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!