Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez a bikavér milyen ár -...

Ez a bikavér milyen ár - érték arányú bor lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Most akciós a Pennyben. Ha jobb, mint a Dankó vagy Lafiesta, akkor nekem már megéri.


ápr. 4. 06:50
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Ugyanaz a szint, Bàstya.
ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Boroskólának jó, ha minden kötél szakad...
ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért egy la fiestánál szerintem előrébb tekint.Nyilván nem túl nagy minőségű.
ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
ez az ördög itala!!!!
ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjuk már 😁

Múltkor valami pali benevezte a Dankót, aztán megnyerte vele a versenyt 🤣🤣🤣

A sok hozzáértő borász azt hitte, hogy valami komoly bort iszik 🤣

ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# Velem szembe is jöttek ilyen cikkek, és erősen kételkedem bennük. Azt még elhiszem, hogy egy komolyabb, díszesebb, nevesebbnek címkézett középkategóriás bor nyer, de hogy egy silány lőre vigye a prímet, kizárt dolognak tartom.

Ha mégis, azok nem igazi borszakértők. Én laikusként is nagyjából tudok különbséget tenni a borok között, nemhogy egy szakmabeli…

ápr. 5. 16:51
 7/7 Phoney ***** válasza:
100%

Bikavérből ennyire olcsó, hát nem tudom, van-e akinek olyan az ízlése, de nekem azok mind fanyar borzalmak voltak. Jó a bikavér, ha rendesen meg van csinálva, de én még abban az árkategóriában sem szeretem, amiből általában bort veszek, inkább csak 3e fölött találok jókat.


ápr. 5. 16:41

Engem nem zavarna, hogy olcsó bort iszok (sokat ki is próbáltam már), ha nem lenne szar ízű, de hát Dankó, meg annyiért bármi, az kb. mind az. Aki szerint az jó, az vagy nem "komoly borász", vagy nem gondolta komolyan.


Tudod vannak "versenyek", ahol csak az a lényeg, hogy minden szarra lehet érmet kapni, csak nevezzenek minél többen. Vagy azért, mert falusi háziborverseny és kell a program meg az ingyen bor, vagy azért, mert arra találták ki az egész versenyt, hogy a borászatok talicskázzák a nevezési díjat minél több tételre (lehetőleg minden évben), és cserébe várhatják az éremesőt.

ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!