Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha homlok üreg gyulladásom...

Ha homlok üreg gyulladásom van és arra ráiszok lesz vmi baj?

Figyelt kérdés
továbbá h antibiotikumra?
2010. nov. 20. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Istenem, biosz óráról nem kellett volna lógni. Kismilliószor elmondták már, antibiotikumra tilos alkoholt fogyasztani, ugyanis már maga a gyógyszer súlyosan megterheli a májadat, emellett a szervezeted is le van gyengülve a betegség miatt. Ngayon ártalán a májadnak így és kb az első kát sör után ájultan kidőlnél, mert a májadnak nincsen most kapacitása még az alkoholt meg a méreganyagokat is bontani a gyógyszerrel együtt.
2010. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha reggel veszek be antibiotikumot és este meg iszok?
2010. nov. 20. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne igyál és kész. Beteg vagy! Túléled, ha most nem fogyasztasz alkoholt.
2010. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
okés köszi a választ :D
2010. nov. 20. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Leírom neked lassan akkor: NE_IGYÁL_GYÓGYSZERRE!

Az antibiotikum folyamatosan fejti ki a hatását, nem tart szünetet este sem. Azon mit nem értesz, hogy súlyosan roncsolhatja a májat a kettő keverése? Persze, ez nyilván nem most fog meglátszani, hanem majd később, mikor már öregszel. De nem tudom felfogni miért nem lehet egy, max 2 hetet kibírni ivás nélkül...

2010. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer ittam gyógyszerre, akkor egy sör + egy feles kombótól totál K.O. voltam és valahogy sokkal mélyebben kiütött, mint ha egészségesen sokat iszok. Órákon keresztül hánytam.


Azóta ha beteg vok inkább kibírom a kólázást :P:P


17/F

2010. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy az alkohol fokozza a gyulladást.Ne csessz ki magaddal, pár pohár italért.
2010. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oké megértettem köszi :D
2010. nov. 20. 12:30
 9/11 A kérdező kommentje:
de azért dohányozni szabad nem?
2010. nov. 20. 12:31
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
Hát azt sem kellene, de annak nincs köze sem a betegségedhez, sem a gyógyszerhez, hacsak nincs begyulladva az orrnyálkahártyád is, mert akkor bizony azt sem szabadna.Azt ugye tudod, hogy az antibiotikumot végig kell szedni, ha rendbe jöttél akkor is?
2010. nov. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!