Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az az alkohol ami kb.10-20p...

Mi az az alkohol ami kb.10-20perc múlva nagyon kiüt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 23:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

egy üveg sör kérd meg a haverod vágjon vele orcán

garantált hatás

2009. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
abszint
2009. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

elegendő mennyiségben bármi kiüt 20 perc alatt. :D


amúgy még kollégiumból emlékszem egy mítoszra egy bizonyos "agyhalál" nevű koktél-főzetről, aminek már nem ismerem a receptjét. esetleg nem ismeri valaki?

2009. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi lehet mint a VUKK koktál, aminek a receptjét már leírtam. Egyébknét mikor letettem sikeresen a záróvizsgát aznap este a lakótársam a koliban és egyik haverja csinált nekem vukk koktélt ( csak hónapokkal később vallották be). Én annyit vettme észre, h kimentem cigizni és mikor visszaértem tele volt a poharam és közölték ,h Whiskey és a diplomádra inni kell. Megittam és 20 mp múlva jött vissza. Később mondták ,h ez vukk koktél volt ezekből:

Meleg sör, vmi olcsó kommersz pálesz, whiskey, olcsó mise bor ( még MI SE isszuk meg:), Kalinka vodka. Mindezt egy kb. decis pohárba. Húzóra megittam.

2009. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
igyál stroh rumot(80%) ;)
2009. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
B52 az semmi... szilveszterkor 5-öt ittam de nem hatott meg sem éreztem. Ami jó az a vodka sok vodka. Rumot én nem innék mert azt kihányom mindig de a vodkát nem és az üt
2009. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Derékszögű ( 90 fokos:) Házipálinka. Jóféle erős HP az tuti kiüt mindenkit.


Ha pedig az a cél, h minél jobbna másnapos legyél akkor olcsó kannásbor ( Cimbora, Merengő stb.). Legalább 2 liter, de inkább 4 vagy 6 4:1 arányban kólával ( azért, h meg tudd inni), persze ne minőségivel hanem vmi olcsóval ( Tesco gazdaságos, coopos stb.). Ettől lehetsz pocsolyarészeg és kegyetlenül másnapos. Tapasztalat. Régen sok ilyen moslékot megittunk, azóta felnőttünk és már a minőséget helyeztük a mennyiség elé. Egyébként a Cimborát mise bornak hívtuk, mert még MI SE tudtuk meginni.

2009. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%
spitz 80 80fokos égeti a torkod elöször de a hatása meg van :D
2009. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Holdfény:

Szódásszifonba tölts vodkát, ráküldöd a patront, pohárba töltesz valami szörpit, ráküldöd a vodkát, majd még habzik, lehúzod :) garantált hatás!

2009. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fekete abszint... De ennek semmi értelme... Sose iszok olyat, amit nem élvezek... Annak semmi értelme... Én szeretem ízlelgetni amit iszok... :) Pl. whiskey, ha már az erősebb italokról beszélünk...
2009. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!